CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G9 Power

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly s vlastnou fotografiou

Mnoho našich zákazníkov nám dáva otázku, ktoré kryty sú dnes najviac trendy a spĺňajú zároveň aj vysoké bezpečnostné štandardy. Najnovšie smeruje naša odpoveď k obalom s vlastnými motívmi, konkrétne ku krytom s vlastnými fotkami. Je totiž ten najoriginálnejší spôsob, ako ochrániť svoj telefón a zároveň si neustále pripomínať príjemné okamihy so svojou rodinou či priateľmi. Na telefón si môžete dať fotku zo svadby, stužkovej alebo rodinnej oslavy, ale nemusíte zostať len pri tejto klasike. Čo tak si zo svojho puzdra vytvoriť motivačnú nástenku s obrázkami svojho vysnívaného auta, práce, ukážkového domu alebo destinácie, kam by ste sa chceli pozrieť? Vizualizácia totiž pomáha plniť sny, tak prečo na to nevykročiť touto zábavnou a inovatívnou formou? Tvorba obalu je pritom tak jednoduchá, že ju pokojne zvládnete vy sami, ale aj vaša mamina, manžel či deti. Poďme spoločne na to, bude to zábava!  

Ozdobte svoj mobil Motorola Moto G9 Power po svojom

Ak máte vybranú svoju obľúbenú fotku, nahrajte ju do nášho online editora a upravujte podľa svojich predstáv. Pridajte k nej texty, mottá či ďalšie obrázky, ktoré pre vás do online prostredia pripravili naši grafici. Pred odoslaním všetko poriadne skontrolujte. Dbajte hlavne na to, aby na vašej grafike neostali prázdne miesta. Keďže vaše motívy tlačíme na kvalitný biely podklad, mohlo by sa stať, že tieto miesta ostanú biele.  

Výhodná voľba medzi smartfónmi: Motorola Moto G9 Power

Spoľahnite sa na telefón, za ktorý nezaplatíte veľa, ale zato vám prinesie množstvo výhod. Hneď prvou je veľký displej s uhlopriečkou 6,8 palcov, jasnými farbami a Full HD+ rozlíšením. Druhou je potom určite kapacita batérie úctyhodných 6 000 mAh, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania pokojne aj celý deň. No a do tretice poteší iste aj trojica kvalitných fotoaparátov. To všetko doplnené o moderný a prepracovaný dizajn a výkonnú čítačku odtlačkov prstov.