CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G9 Play

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastné motívy na puzdrá Motorola Moto G9 Play

Premýšľate nad tým, ako by sa dal ozvláštniť váš obal na telefón? V minulosti sme si kupovali transparentné kryty a za nich sme si ukladali fotografie, ktoré sme chceli maž neustále na očiach a dookola si ich prezerať. Na tieto doby už ale dávno zabudnite! Dnes si môžete celkom jednoducho a lacno vytvoriť obal s fotografiami vo vysokej kvalite a skvelom rozlíšení. Naviac doplnený o textové polia či zaujímavé motívy a obľúbené farby. Stačí ak si vyberiete skvelú fotku v tlačovej kvalite, nahráte ju do nášho online editora a upravíte. O ostatné sa už postaráme my.

Skvelý pomocník ale aj dokonalý darček

Neviete sa rozhodnúť len pre jednu dokonalú fotografiu, ktorú si dáte na svoje puzdro? Nemusíte si vytvoriť len jednu grafiku. Pokojne si na jeden obal pripravte fotografiu z divokej párty s priateľmi a na druhý záber z exotickej dovolenky s rodinou. Kryty potom môžete striedať podľa nálady a udalosti, na ktorú sa chystáte. Personalizovaný obal na mobil Motorola Moto G9 Play môže poslúžiť aj ako dokonalý darček pre vašich blízkych. Je totiž veľmi praktický, vtipný, nápaditý a zároveň hlboko osobný. Takýto darček isto neostane ležať na poličke a len tak ľahko nezapadne prachom.

Ultra rýchly smartfón Motorola Moto G9 Play

Telefón Motorola Moto G9 Play vám ukáže, ako sa správne zahrať a byť o krok vpred. Vytvorte s ním krásne, ostré a prepracované zábery hoci aj pri malom svetle alebo v noci vďaka skvelému 48 MPx fotoaparátu, surfujte ešte rýchlejšie vďaka 5G prepojiteľnosti. Už vás nezastaví ani vybitá batéria, pretože tento telefón vydrží aj dva dni bez potreby nabíjania vďaka batérii s kapacitou 5 000 mAh. Vďaka super responzívnemu procesoru už nemusíte nechať ani spomaľovať svoj výkon pri hraní hier alebo používaní tých najnáročnejších aplikácií.