CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G8 Power Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na Motorola Moto G8 Power Lite, ktoré si vytvoríte celkom sami

Predstavte si, že váš obal už nemusí byť len funkčná pomôcka, ktorá vás zbaví strachu o poškodenie telefónu, ale veľmi osobný predmet s príbehom, ktorý bude vystihovať vašu osobnosť. Časy, kedy sme si fotografie našich najbližších dávali len na pozadie telefónu, sú nenávratne preč. Dnes si môžete vytvoriť personalizované obaly na telefón, ktoré povedia viac o našej osobnosti, našich blízkych a našom príbehu. Chcete si to vyskúšať aj vy? Nie je nič jednoduchšie! V etuo.sk vám ponúkame možnosť vytvoriť si kryt na Motorola Moto G8 Power Lite podľa vašich predstáv. Rýchlo a online. Naviac je to naozaj zábava. 

Zapojte fantáziu, obaly s vlastnou fotkou sú „in”

Ak nemáte inšpiráciu na vytvorenie vlastného krytu na svoj telefón, alebo presne neviete, ako by taký obal mal vyzerať, prezrite si náš Instagram účet etuo, kde si prezriete motívy ostatných zákazníkov alebo influencerov. V zásade však stačí, pokiaľ si vyberiete fotografiu, ktorú milujete, nahráte ju do nášho online editora a upravíte podľa svojich predstáv. Jediné, na čo by ste si mali dávať pozor je, aby do nej nezasahovali výrezy na obale. Máte hotovo? Svoju grafiku nám pošlite a za pár dní vám príde obal na mieru.     

Motorola Moto G8 Power Lite: nepretržitý výkon

Výkon, s ktorým si nemusíte neustále kontrolovať stav batérie. S jej kapacitou 5 000 mAh vám telefón pokojne vydrží aj 3 dni bez potreby nabíjania aj počas sledovania videí alebo hrania hier. Telefón Motorola Moto G8 Power Lite vám však prináša aj ďalšie skvelé výhody. Ako prvé si pri nej iste všimnete lákavý zaoblený dizajn v moderných farbách na zadnej strane a s 6,5-palcovým Max Vision HD+ displejom na prednej strane. Naviac sa k nemu vďaka vodeodolnej technológii nedostane ani vlhkosť pri bežných denných činnostiach a bezpečnosť vám zaručí senzor odtlačkov prstov zabudovaný do zadnej strany telefónu.