Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G8 Power

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 79
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne kryty na vašu Motorolu

Túžite po originalite, ale neustále narážate na tie isté typy mobilov či obalov na nich? Aj keď vám dávajú predajcovia na výber z mnohých možností, veľa našich zákazníkov si praje vlastniť celkom unikátny kúsok, ktorý by bol praktický a zároveň výnimočný. Preto vám ponúkame možnosť vytvoriť si vlastný obal na vašu Motorola Moto G8 Power. Nahrajte si naň svoju fotografiu seba a svojich blízkych v tých najkrajších životných momentoch, vlastné motívy podľa vášho vkusu alebo čokoľvek iné, na čo sa jednoducho budete radi pozerať. Je to len na vás.   

Buďte jedineční s jedinečným obalom na mobil

Vyberte si typ obalu, ktorý vám bude naviac vyhovovať, či už pôjde o jednoduchší silikónový model alebo ochranné knižkové puzdro. Prihláste sa do nášho kreatívneho online editora a začnite tvoriť. Pred odoslaním si svoj návrh vždy poriadne skontrolujte. Váš dizajn tlačíme na biely podklad a všetky miesta, ktoré vynecháte, ostanú automaticky biele. Tlač je veľmi kvalitná a tak sa nemusíte báť, že by ste svoj obal časom zničili. Aj keby sa vám zašpinil, jednoducho ho vyčistite vlhkou handričkou. Obalu sa nič nestane. Že ešte na tvorbu nemáte správny nápad? Nezúfajte a nechajte sa inšpirovať našim Instagramom.    

Motorola si drží svoje čaro

Čistý a moderný dizajn, štýlové prevedenie, zaujímavé funkcie a atraktívna cena. To sú výhody, ktoré vám ponúka mobil Motorola Moto G8 Power. Je toho však ešte omnoho viac! Ak máte často problémy s batériou, práve ste pre vás našli toho správneho partnera. Jeho 5 000 mAh batéria vám totiž vydrží pri intenzívnejšom používaní aj 3 dni a pokiaľ ste bežný používateľ, spoľahnite sa na výdrž celých 5 dní. Nabitia z 0 na 100 % sa potom dočkáte už za 2,5 hodiny. Telefón Motorola Moto G8 Power vám okrem toho prinesie aj skvelé fotky vďaka trojitému objektívu a rýchle reakcie na odomykanie pomocou odtlačkov prstov.