+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G8 Plus

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Potešte sa novým obalom pre Motorola Moto G8 Plus

Už vás omrzel starý obal na telefóne? Prezeráte si nové modely, no žiadny akosi nevyhovuje vašim predstavám o tom, ako by mal obal na telefón vyzerať? Nemusíte sa báť, ešte nie je nič stratené. Vytvorte si vlastný kryt na mobil s originálnym motívom, ktorý presne zodpovie tomu, čo sa vám skutočne páči. Už žiadne tuctové obaly, s akými sa bežne stretávate. Spoznajte krásu a výnimočnosť originálnych doplnkov v dizajne predmetu, aký denno-denne držíte v rukách. Vaša Motorola Moto G8 Plus tak rozhodne nesplynie s ostatnými telefónmi.

Nápadité obaly s vlastným motívom

Rozhodnite sa pre puzdro z odolného TPU alebo uzatvárateľný knižkový obal na telefón a vyberte si naňho vzor, fotografiu alebo nápis, ktoré vás najviac oslovili. Vlastné motívy krytov majú totiž len jedno pravidlo: musia sa na obal zmestiť tak, aby ste s nimi boli spokojní. Potlač, ktorú na základe vašej voľby na obal na telefón umiestnime, je trvácna, nerozmazáva sa ani neošúchava, preto si ju budete môcť vychutnávať poriadne dlhý čas. Transparentné boky sú vrcholne decentné a vôbec neodvádzajú pozornosť od hlavného motívu. Neváhajte a vytvorte si unikátny obal na mobil čím skôr.

Návrhy na obal na mobil vytvoríte v priebehu niekoľkých minút

Nejde o žiadne zložité postupy ani nijaké náročné úlohy. Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný návrh na motív puzdra na mobil, potrebujete len vedieť, čo chcete, kde to nájdete a či sa zvolený námet zmestí na vami vybraný obal. Intuitívny systém vás bude krok po kroku navádzať od začiatku až konca. Sami sa tiež rozhodnete, aký obrázok chcete, či a aký text ho má sprevádzať a aká má byť farba pozadia. Na vlastnej koži sa tak môžete presvedčiť, že získať na mobil Motorola Moto G8 Plus obal snov, je omnoho jednoduchšie, ako ste si vôbec vedeli predstaviť.