CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Jedinečné kryty na Motorola Moto G Pro podľa vašej fantázie

Vždy chcete mať niečo, čo nemá nikto iný na svete? Potom stavte na obal na telefón Motorola Moto G Pro s vlastnou fotografiou alebo grafikou podľa vášho výberu. Vystúpte z davu a nebojte sa ukázať, kto naozaj ste aj pomocou výstižného dizajnu svojho krytu. 

Objednajte si obal na mobil, ktorý nemá nikto na svete

Vytvorenie krytu na telefón s vlastnou originálnou grafikou je jednoduchšie, než ste si mysleli. V prvom kroku si vyberiete obal, ktorý vám najviac vyhovuje. Bude to knižkové puzdro ochraňujúce telefón z každej strany alebo radšej silikónový obal, ktorý vyzerá elegantne a chráni váš smartfón pred poškodením? Rozhodnite sa na základe svojho životného štýlu alebo na základe toho, na čo ste už zvyknutí. Potom si pripravte fotografiu zo svojej galérie, ktorú jednoducho milujete. Nahrajte ju a upravte tak, aby svojou polohou presne sedela na váš telefón. Jediné, na čo by ste si mali dať pozor je to, aby vám do hlavnej časti fotografie nezasahoval výrez na fotoaparát. Potom obal dolaďte do dokonalosti - pridať môžete farebné pozadie, ďalšie fotografie, nápisy alebo grafické motívy, ktoré sme pre vás predpripravili. Jednoducho spravte všetko preto, aby bol váš obal perfektný. Ak máte hotovo, zašlite nám návrh a my na ňom začneme hneď na ďalší pracovný deň pracovať. Tak, aby ste svoj kryt mali doma čo najskôr.   

Motorola Moto G Pro: mobil presne pre vás 

Telefón Motorola G Pro určite splní všetky vaše očakávania. Prekvapí vás nielen moderným dizajnom a elegantným prevedením, ale taktiež rozmanitými funkciami. K tej obľúbenej patrí schopnosť vytvoriť nádherné fotografie pomocou 48 MP foťáku so špecializovanými šošovkami, ktoré dokážu zachytiť naozaj brilantné fotografie aj videá. Veľkou výhodou telefónu je aj možnosť využívania inteligentného pera. Skúste s ním pracovať alebo sa venovať kreatívnejším činnostiam – zaručujeme vám, že už sa nebudete vedieť pohnúť bez neho!