CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G Power

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s vlastným motívom na Motorola Moto G Power

V našom e-shope si na svoj telefón Motorola Moto G Power dokážete nájsť viac ako 300 rozličných farieb, motívov a druhov obalov. Ak si však ani tak nedokážete vybrať, nevadí! Ponúkame vám možnosť vytvoriť si vlastný obal celkom podľa vašich predstáv. Môžete si naň dať fotografiu rodiny, priateľov, svojho domáceho miláčika alebo svoj obľúbený motív kvetov či obrázok známej kapely alebo logo vašej vlastnej značky. Je to len na vás. Pohodlne sa usaďte, začíname!

Ako vytvoriť vlastný obal na mobil

Obal na mobil s vlastným motívom si vytvoríte veľmi jednoducho. Stačí použiť online aplikáciu na našom webe, pri ktorej si nič nemusíte sťahovať a míňať tak cenné voľné miesto. Jednoducho sa len pripojte, vyberte si dokonalú fotografiu a nahrajte ju na náhľad svojho obalu. Buďte pozorní, aby fotografia sedela s ohľadom na zadný výrez fotoaparátu a taktiež loga značky Motorola. Svoju grafiku môžete doplniť aj o texty alebo zaujímavé motívy, ktoré sme pre vás pripravili. Dielo si pred odoslaním poriadne skontrolujte. Je na obale vidieť všetko, čo chcete? Výborne, teraz nám ho už stačí len zaslať. Grafiku tlačíme na kvalitný podklad odolný voči ošúchaniu či poškodeniu fotografie.

Motorola Moto G Power má naozaj výdrž!

Získajte veľa za málo. Asi takýto odkaz nám chce výrobca Motorola poslať, keď uvádza na trh svoj model Moto G Power. Tento telefón sa môže pochváliť batériou, ktorá vám vydrží celé dva až tri dni, čo je naozaj slušný výkon. Naviac si s ním užijete prepracovaný 6,4-palcový displej so žiarivými farbami a neskutočnú rýchlosť odozvy senzoru odtlačkov prstov zabudovaného v zadnej strane telefónu. Jednou z mála nevýhod modelu je však jeho plastový obal, na ktorom sa zachytí každý odtlačok prsta. Na druhú stranu, na čo by sme potom mali ochranné obaly na mobil, no nie?