CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto G 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaľte svoj smartfón Motorola Moto G 5G do dokonalosti

Hľadáte spôsob, ako zaujať svoje okolie a vlastniť niečo originálne, čo vás každý deň poteší a vykúzli vám úsmev na tvári? Najspoľahlivejším spôsobom je objednať si nový obal na telefón presne podľa vašich predstáv. V našom e-shope máme pre vás pripravené rôzne motívy a typy krytov na rôzne príležitosti. Ak ste si z nich však nevybrali ten pravý, nezúfajte a sami si navrhnite obal presne podľa svojich predstáv. My ho potom vyrobíme presne podľa vášho návrhu tak, ako si to želáte. Zdá sa vám to zložité? Ani náhodou. Online proces prípravy je zábavný a jednoduchý a navyše vám zaberie len niekoľko minút. Najťažšie bude rozhodnúť, čo na svojom puzdre chcete nosiť. Bude to fotografia vašich detičiek? Alebo naopak zvolíte momentku z párty s priateľmi? Obľúbenými sa stali aj obrázky vytúžených dovolenkových destinácií, tátošov na štyroch kolesách alebo zábery obľúbených spevákov či hercov.

Kryty s vlastnými motívmi ako štýlový doplnok

Obaly na telefón už dávno neslúžia len ako ochrana vášho smartfónu pred poškodením či úplným zničením. V dnešnej dobe už ide skôr o nutný a štýlový módny doplnok. Avšak aj na bezpečí záleží. Práve preto vám ponúkame len tie najkvalitnejšie obaly, ktoré hravo zachovajú všetky farby vašich fotografií a ochránia váš mobil Motorola Moto G 5G nech sa deje čokoľvek.

Ultra rýchly mobil Motorola Moto G 5G

Telefón Motorola Moto G 5G si zamilujete hneď na prvý pohľad. Spája sa v nej totiž pokročilá technológia, moderné funkcie a veľmi príjemný dizajn. Medzi jej veľké výhody patrí 6,7-palcový Full HD+ displej, silná batéria s dlhou výdržou a taktiež fotoaparát s technológiou Quad Pixel pre čo najlepšie obrázky vytvorené predným či zadným objektívom. Okrem 5G navyše ponúka aj funkciu NFC pre bezkontaktné platby či Dual SIM, ktorú využijú hlavne pracovníci s firemným telefónom.