Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto E7 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 79
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vychutnajte si osobitný štýl s obalmi s vlastnými motívmi

Váš telefón by mal byť osobitý a dozdobený presne tak, ako sa vám to páči. Preto sme pre vás našli možnosť, ako si na svoj obal môžete pripraviť grafiku, ktorá bude pre vás výnimočná a trendy. Rovnakú nebude mať nikto na svete. A čo je na tom najlepšie? Na svojom mobile môžete nosiť aj svoje vlastné fotografie. Vyberte si obrázok zo svadby, maturity alebo rodinnej oslavy, profesionálneho fotenia alebo akejkoľvek inej príležitosti. Môžete ho nosiť na svojej Motorole Moto E7 Plus rovnako, ako to robia mnohé hviezdy či známi influenceri. Na našich stránkach je to veľmi jednoduché, zvládnete to aj z domu, a to bez zbytočného sťahovania aplikácií a zaberania drahocenného miesta vo vašom telefóne.  

Kryty na Motorola Moto E7 Plus so svojou fotografiou

Vyberte si typ krytu, ktorý vám najviac sadne a náš web vás automaticky presmeruje do online kreatívnej dielne. Do nej si nahrajte svoju obľúbenú fotografiu a upravte si ju podľa svojho vkusu. Môžete k nej pridať textový blok, obrázok z našej predpripravenej galérie alebo svoju obľúbenú farbu. Finálnu grafiku nám potom len zašlite a my sa už postaráme o prípravu kvalitného obalu a jeho doručenie až k vašim dverám.       

Intuitívny smartfón Motorola Moto E7 Plus pre vás

Smartfón Motorola Moto E7 Plus vám iste učaruje, pokiaľ máte radi kvalitné telefóny so silnou batériou za viac než férové ceny. Prináša vám totiž prvky ako sú 48 MPx fotoaparát s technológiou Quad Pixel pre jasnejšie snímky, moderný dizajn v modrej a elegantnej hnedej farbe či výkonný snímač odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane zariadenia. Užijete si s ním aj možnosť využívať operačný systém Android 10 sprevádzaný niektorými známymi Moto gestami, ako sú napríklad Rýchly prístup k baterke, Snímka obrazovky tromi prstami či Editor snímok obrazovky a ďalšie.