CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto E7

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na pár kliknutí

Na to, aby ste si mohli navrhnúť svojho originálny kryt na telefón Motorola Moto E7 nemusíte byť grafický expert. Na začiatok postačí, pokiaľ si dokážete z našej ponuky vybrať typ puzdra, ktorý vám bude plne vyhovovať. Bude to praktický knižkový model, alebo stavíte skôr na transparentnú silikónovú klasiku? Ďalší krok bude iste o čosi náročnejší: zo svojej rozsiahlej galérie vybrať fotografiu, ktorú milujete najviac zo všetkých a chcete ju každý deň nosiť na svojom telefóne. Máte to? Gratulujeme! To najťažšie je už za vami. Nahrajte fotografiu do nášho online editora a upravte ju podľa svojich predstáv: umiestnite ju tak, aby do nej priamo nezasahovali žiadne výrezy, doplňte texty, iné obrázky alebo obľúbenú farbu pozadia. Keď ste so svojím dizajnom maximálne spokojní, zašlite nám návrh a my sa postaráme o všetko ostatné. 

Kryt s vlastnou fotografiou na Motorola Moto E7

Milujete svoj telefón a aj keď mu chcete dopriať originálny výzor, ešte viac vám záleží na tom, aby bol kvalitne ochránený? To isté chceme aj my! Práve preto vám ponúkame kvalitné obaly vyrobené z tých najodolnejších materiálov: TPU, tvrdených plastov či jemného ale účinného silikónu. Vase motivy zároveň pripravujeme na biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli všetky použité farby. Od vás potom požadujeme jediné: vyberajte si fotografie v dobrej kvalite a svoj dizajn si vždy pred odoslaním ešte raz prekontrolujte.   

S Motorola Moto E7 sa nudiť iste nebudete

Vyžadujete od svojho telefónu silnú batériu s dlhou výdržou, príjemný dizajn, kvalitný fotoaparát, a to všetko za prijateľnú cenu, ktorá nebude predstavovať dve mesačné výplaty? Potom ste s telefónom Motorola Moto E7 trafili do čierneho! Ponúka vám totiž batériu s kapacitou 5 000 mAh, 48 MPx fotoaparát ale aj 6,5-palcový displej v HD+ rozlíšení. K tomu naviac dve elegantné farby - modrú a oranžovú - na výber a stovky aplikácií a ďalších užitočných prvkov k tomu.