CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto E6S

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

COdlíšte sa od davu: kryty s vlastnými fotografiami

Chceli by ste mať konečne niečo výnimočné a úplne iné, ako všetci ostatní? Nalaďte sa na trend puzdier na telefóny s vašou vlastnou fotografiou. Pôsobia kvalitne, veľa toho vydržia a sú naozaj originálne. Jediné, čo pre to musíte urobiť je nájsť si chvíľu času, prihlásiť sa do našej kreatívnej dielne, vybrať si skvelú fotografiu, ktorá sa bude na vašom kryte krásne vynímať a upraviť ju do výslednej podoby. Áno, také je to jednoduché.   

Obaly s originálnym dizajnom na Motorola Moto E6s

Na svoj obal si pritom môžete pripraviť akúkoľvek fotografiu podľa vlastného výberu. Či už pôjde o záber z dovolenky, snímok s vašou rodinou, momentku vašich detí či domáceho maznáčika alebo bláznivý záber z párty s priateľmi. Vaša fotografia musí spĺňať iba jedinú podmienku – mala by sa vám páčiť natoľko, aby ste ju po celé dni chceli nosiť na svojom mobile. Pridať k nej môžete akýkoľvek text – napríklad vaše meno, venovanie blízkej osobe, motivačný výrok alebo text vašej obľúbenej piesne. Svoju potlač môžete obohatiť aj zaujímavou farbou pozadia či doplňujúcimi motívmi, ktoré sme pre vás pripravili s našimi grafikmi. Všetky vaše návrhy tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby vám čo najdlhšie vydržali v čo najlepšom stave. Obaly sú odolné voči ošúchaniu farby, vlhkosti, slnečnému žiareniu a čo je najdôležitejšie, aj voči akýmkoľvek mechanickým poškodeniam.   

Motorola Moto E6s: stvorená pre zábavu

Telefóny Motorola si udržiavajú svoj optimálny štandard aj počas rokov a ani model Motorola Moto E6s nie je výnimkou. Môžete si s ňou užívať momenty zábavy napríklad pri tvorbe vašich originálnych playlistov, sledovaní najobľúbenejších seriálov či možnosti tvorby ostrých fotiek vďaka dvojitej kamere. Iste vás poteší aj funkcia Duali SIM či výkonná 3 000 mAh batéria, ktorá spoločne s responzívnym 2.0 GHz osemjadrovým procesorom potiahnu vaše herné zážitky na novú úroveň.