Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto E6 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 79
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si originálny obal s vlastnou potlačou

Ak ste sa už rozhodli, že budete iní, výnimoční a svojskí, urobte to poriadne – s novými krytmi podľa vlastnej fantázie vytvorenými na Etuo.sk. Je to veľmi jednoduché. Vyberte si typ krytu, ktorý vám najviac bude vyhovovať, a to buď silikónový elegantný model alebo knižkový typ ochraňujúci váš telefón zo všetkých strán. Potom si kliknite na náš online editor a vyberajte. Zo svojich fotografií v galérii v tlačovej kvalite, z obrázkov v našej ponuke, z rôznych farebných kombinácií. Všetko to doplňte dokonalý textami s vašim menom alebo motivačným citátom. Všetko je len na vás a na vašej fantázii.

Kryty s vlastnými motívmi ako potešenie alebo super darček

Obávate sa, že na tvorbu vlastnej potlače na obal telefónu nemáte dostatočnú inšpiráciu? Potom si prehliadnite náš Instagram, iste na ňom nájdete množstvo zaujímavých nápadov. Na svojom obale môžete skombinovať nielen vlastné fotografie a atraktívne vzory, ale aj texty svojich obľúbených piesní, básní alebo zaujímavé motivačné mottá na každý deň. A ak si takéto personalizované obaly nechcete nechať len pre seba, venujte ich aj ako darček svojim priateľom či rodine. Je to praktický predmet, ktorý bude vypovedať veľa o tom, ako dobre svojich blízkych poznáte a zároveň o tom, že viete, čo potrebujú.

Motorola E6 Plus je tu pre vás

Tri farebné prevedenia v štýle lešteného grafitu, brusnicovej červenej alebo karibskej modrej. Skvelá cena. Vymeniteľný akumulátor s objemom 3000 mAh, ktorý vydrží celé dni. Funkcia DualSIM a mnoho ďalších skvelých vlastností. Tak čo, ešte stále váhate, či si zakúpiť model smartfónu Motorola Moto E6 Plus? Možno vás teda presvedčí jej odolnosť voči vode, HD+ displej v pomere 19:5,9 rovnako ako vylepšený fotoaparát schopný aj rozostrovať pozadie alebo vylepšený čipset Helio P22. Rozhodli ste sa? Potom nepochybujeme, že Motorola Moto E6 Plus bude pre vás naozaj silným spojencom.