CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto E6 Play

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne riešenia pre vlastné motívy krytov

Kryty a puzdrá telefónov už dávno nemajú len bežnú ochrannú funkciu, ktorá zabezpečuje prevenciu pred otlčením, prasklinami a znečistením mobilu. Okrem toho, že pri pádoch častokrát zabránia mechanickému poškodeniu a rozbitiu smartfónu, mnohé sú vítaným estetickým doplnkom, ktorý tak akosi dopĺňa celkový štýl a imidž danej osobnosti. Prejavte svoju kreativitu a vytvorte si puzdro s elegantným, športovým, romantickým, futuristickým či intelektuálskym dizajnom. Nie je to nič zložité, stačí, ak si vyberiete svoju obľúbenú farbu na pozadie a na ňu umiestnite zvolenú fotografiu, motivačný citát či vlastnú kresbu.

Kvalitné a odolné obaly s vlastným motívom

Využite svoju tvorivosť a prejavte sa navonok tak, že sa jednoznačne odlíšite od más. Vytvorte si jedinečný moderný obal s vlastným motívom, aký nemá a ani nebude mať nikto iný. Vďaka nemu budete nosiť všade so sebou obľúbený obrázok, spomienku, alebo citát, ktoré za vás vypovedia viac ako akékoľvek siahodlhé reči. Buďte výnimočný a dokážte, že máte svojmu okoliu čo povedať aj bez jediného vyrieknutého slovíčka. Uchvátilo vás množstvo variantov obalov, ktoré sa vám bez prestávky preháňajú hlavou? Vyberte z nich to najlepšie a stvorte motív na obal pre niekoho, na kom vám skutočne záleží. Lepší nápad na originálny darček snáď ani nejestvuje.

Vytvorte si vlastný kryt na mobil Motorola Moto E6 Play

Prosté a maximálne jednoduché – presne také je používanie nástroja na vytvorenie vlastných motívov krytov na mobily. Vďaka nenáročným krokom si vytvoríte obal na smartfón Motorola Moto E6 Play doslova v priebehu niekoľkých minút. Nie je vylúčené, že sa vám tvorba takýchto puzdier zapáči, takže ak budete chcieť, môžete si vymyslieť a upraviť dokonca dve, tri a viac obalov, skrátka toľko, koľko sami uznáte za vhodné. Následne si ich môžete striedať podľa aktuálnej nálady alebo farebne či tematicky zladiť podľa toho, aký outfit budete mať na sebe.