CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Moto E6

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na telefón s vlastnou potlačou

Aj keď je dnes na trhu stále viac a viac obalov na telefóny, možno vás žiadny nezaujal natoľko, že by ste sa preň v prvom momente rozhodli. A to je správne. Vytvorte si obal, ktorý bude mať originálnu potlač – doslova podľa vašich predstáv. Tvorba vašej vlastnej potlače je jednoduchá. Bude vám k nej stačiť počítač, internetové pripojenie a trochu fantázie. Vyhľadajte si fotografiu, ktorá sa vám bude páčiť. Použiť môžete obrázky z dovolenky, rodinné fotografie alebo zábery z vašej vlastnej svadby. Fotografie môžete doplniť ju o žiarivé farby pozadia, moderné motívy z našej ponuky, inšpiratívne texty na každý deň a všetko, čo vás napadne. Obal si pred odoslaním návrhu nezabudnite skontrolovať. Je totiž dôležité, aby ste s ním boli spokojní a na nič nezabudli. Vašu grafiku vytlačíme na biely podklad, aby lepšie vynikla, takže všetky prázdne miesta sa vo finále zobrazia ako biela plocha.

Kryt s vlastnou potlačou si vytvoríte jednoducho

Naša tlač je veľmi kvalitná, hlavne kvôli podkladovým materiálom, z ktorých sa len tak ľahko neošúcha ani pri pravidelnom čistení vlhkou handričkou či naozaj intenzívnom používaní. Pri odolných obaloch naviac bude v bezpečí aj váš smartfón Motorola Moto E6. Obaly v našej ponuke sú naň celkom presne pripravené do jedného milimetra. Vďaka precíznym výrezom tak neobmedzia žiadnu funkciu zariadenia a dovolia vám telefón užívať naplno bez obáv a presne tak, ako si to predstavujete.

Ekonomická Motorola pre bežných užívateľov

Hľadáte ekonomickejšiu variantu výrobcu telefónov, ktorí dodáva svoje výrobky vždy v prvotriednej kvalite? Ak do telefónu nepotrebujete investovať zbytočne veľa, spoľahnite sa na smartfón Motorola Moto E6. Tento „rozpočtový telefón“ vám poskytuje displej s uhlopriečkou 5,5 palca a kvalitný konektor pre slúchadlá. Moto E6 má, rovnako ako iné telefóny, aj nano povrchovú úpravu na ochranu proti striekajúcej vode a dažďu. Skromný 16 GB vstavaného úložného priestoru je možné rozšíriť pomocou karty microSD a na zadnej strane naviac nájdete aj 13-megapixlový fotoaparát so samostatným 5-megapixlovým snímačom.