CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Edge Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kreatívne obaly na Motorola Egde Plus z vašej dielne

Napadlo vás niekedy, aké skvelé by bolo mať konečne obal na telefón, ktorý je celkom iný, ako majú všetci ostatní? S nádychom vašej osobnosti, originálnym nápadom a v jedinečnom prevedení? Nás áno. A preto sme prišli s možnosťou pre vás, ako si vytvoriť obal na telefón s vlastnými motívmi, pôsobivou grafikou, vašimi fotografiami a všetkým, čo máte radi. Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať typ obalu na telefón Motorola Edge Plus, ktorý vám najviac vyhovuje a jedným kliknutím sa dostať do nášho online kreatívneho editora, kde vám pomôžeme so všetkým ostatným. Pre prácu na svojom novom obale si nemusíte sťahovať žiadne aplikácie, ktoré by vám zaberali cenné miesto vo vašom zariadení. Jednoducho len nahrajte na web svoju fotografiu a začnite upravovať. Online a z pohodlia domova. 

Vytvorte si kryt na Motorola Edge Plus, ktorý nemá nikto na svete

Ku fotografii, ktorú ste si vybrali, môžete doplniť textové polia, grafické motívy, ktoré pre vás pripravili naši špecialisti, ale aj farby pozadia či ďalšie menšie fotografie. Vašej fantázii medze klásť rozhodne nebudeme. Predtým, ako sa nám však rozhodnete obal zaslať do výroby, starostlivo si skontrolujte, či ste s ním naozaj spokojní. Vaše návrhy potom vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby všetky farby krásne vynikli.    

Spoznajte dokonalú Motorola Egde Plus

Čakáte od vášho telefónu, že vás bude baviť, doručí vám skvelý obraz aj zvuk bez prerušení a v špičkovej kvalite? Tak potom sa určite obráťte na Motorola Edge Plus. Jeho nadpriemerný 6,7-palcový bezrámčekový Endless Edge displej je zahnutý takmer o 90 stupňov, čo vám dodá pocit výnimočnosti každého záberu a pokiaľ je doplnený a stereo zvuk z dvoch prepracovaných reproduktorov, máte o zábavu postarané! Nesklame vás ani výkonný trojitý fotoaparát so špecializovanými šošovkami doplnený o kvalitnú prednú selfie kameru.