CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola Edge

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kreatívne obaly na Motorola Edge podľa vašich predstáv

Aj vy ste vždy snívali o originálnom obale na telefón, ktorý nemá nikto iný na svete? Odlíšte sa svojim štýlom od davu a namiesto toho, aby ste si dokonalý kryt na Motorola Edge vyberali spomedzi stoviek existujúcich návrhov si vytvorte ten vlastný. So svojou fotografiou, obľúbenými farbami, logom či motívmi, ktoré vás budú vystihovať. V e-shope etuo.sk je to veľmi jednoduché a dokonca sa pri tom aj zabavíte. Jediné, čo potrebujete, je vybrať si dokonalý typ krytu na vašu Motorola Edge. Náš web vás potom automaticky presmeruje do online kreatívneho editora, kde môžete svoje návrhy vytvoriť podľa svojej fantázie.

Vytvorte si kryt, ktorý bude jediný na svete

Váš obal si v tomto webovom prostredí môžete dotvoriť do dokonalosti. Pred odoslaním všetko starostlivo skontrolujte tak, aby tie najdôležitejšie časti fotografií nezakrývali výrezy na fotoaparát umiestnené na kryte. Vaše návrhy začneme spracovávať hneď na ďalší pracovný deň od odoslania. Tlačíme ich na kvalitné obaly s bielym podkladom tak, aby vaše návrhy čo najlepšie vynikli. Kryt z odolného TPU materiálu krásne zapasuje na váš smartfón Motorola Edge a zaručí vám ochranu pred vlhkosťou, nečistotami aj nárazmi či mechanickým poškodením. Trvácne sú aj jeho farby, takže sa v priebehu času nemusíte báť vyblednutia alebo poškodenia svojich fotografií a grafických návrhov.

Smartfón Motorola Edge si zamilujete

A to doslova na prvý pohľad. To všetko vďaka pútavému 6,7-palcovému bezrámčekovému Endless Edge displeju zahnutému takmer o 90 stupňov, ktorý vám doručí ešte lepšie zážitky zo sledovania videí či prezerania fotiek. O skvelý výkon telefónu sa postará Qualcomm Snapdragon 765 procesor doplnený o výkonnú batériu s kapacitou 4 500 mAh držiacu bez nabíjania pokojne aj dva dni. Pri tomto telefóne vás nesklame ani trojitý fotoaparát, ktorý má rozlíšenie 64 MP a obsahuje aj špecializované objektívy pre ten najlepší výkon.