CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola

Filtre Collapse
Model zariadenia 83
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Motorola

Telefóny Motorola pre nás mnohých znamenajú silne zakorenenú tradíciu. Spájame si ich nielen s vôbec prvými telefónmi uvedenými na trhu, ale značka predstavuje aj nositeľa inovácii vo svojom odvetví. Telefóny Motorola prešli od svojho vzniku mnohými zmenami a tie sa dotkli aj aktuálne najznámejších modelov Motorola rodiny – smartfónov s prívlastkom Moto. Ak jeden taký vlastníte aj vy, určite viete, že je potrebné chrániť ho pred poškriabaním, nárazmi, vrypmi a ďalším poškodením. Samozrejme, dá sa to spraviť aj pomocou klasických obalov na telefón. Ale čo keby ste teraz vyskúšali niečo celkom iné? Skúste si kryt na svoju Motorolu vytvoriť celkom sami. Pomocou vlastnej fantázie a kreativity. A my vám v tom pomôžeme.

Vlastné motívy krytov pre Motorola

Ako by mal podľa vás vyzerať ideálny váš ideálny obal na mobil? Zdobila by ho fotografia vašich milovaných mačičiek? Alebo by ste na ňom radšej mali vyladený obrázok vášho nalešteného tátoša na štyroch kolesách? V našom elektronickom obchode Etuo.sk fantázii medze nekladieme a preto necháme výber vášho obalu celkom na vás. Jednoducho si len vyberiete obľúbený motív, nahráte ho do nášho systému a my vybavíme všetko potrebné za vás. Originálne puzdro vám za niekoľko dní príde až ku dverám a vy si ho môžete začať užívať naplno.

Motorola - aká je značka?

Zvoliť si môžete z knižkovej alebo plastikovej varianty puzdier, ktoré sú pripravené pre vaše vlastné motívy. Obidva typy perfektne sadnú na váš telefón a zabezpečia mu ochranu pred poškodením. Vďaka presným výrezom na konektory a fotoaparát nijako neobmedzujú funkcionalitu vášho telefónu. Vaša potlač sa objaví na bielej strane obalu a tak sa nemusíte báť, že by fotografia na obale nebola viditeľná. Ozdobte váš smartfón Motorola presne tak, ako si to predstavujete a to bez starostí len pomocí pár kliknutí. Prajeme vám pri tvorbe veľa inšpirácie a zábavy.