CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Meizu Note 9

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt na Meizu Note 9 s vlastným motívom

U nás vám dávame na výber zo stoviek rozličných obalov na telefón. Vieme však, že niekedy sa ani z tohto množstva nedá vybrať presne to, po čom vaše srdce túži. A tak vám dávame možnosť vytvoriť si v našom editore presne taký obal, aký ste si vysnívali. Vy si ho navrhnete a my vám ho kvalitne vytlačíme.

Kryty s originálnymi motívmi si zamilujete

Naše puzdrá sú vyrobené z kvalitných silikónových materiálov a tak sa nemusíte obávať ich oškretia alebo poničenia. Sú odolné voči vlhkosti, mastnote aj nečistotám. A ak by sa vám aj tento originálny obal náhodou poškodil, môžete ho len jednoducho utrieť vlhkou handričkou. Naviac na váš Meizu perfektne sadnú a neobmedzia ho v žiadnej funkcii. Teraz sa už iba stačí rozhodnúť, aký motív si na svoj obal vyberiete. V prvom kroku si premyslite, ako by malo vaše puzdro na telefón vyzerať. Bude to fotografia z dovolenky? Alebo svadobné obrázky či fotky vašich detičiek? Je to len na vás. Že vám chýba inšpirácia? Prezrite si náš Instagram, kde iste nájdete mnoho dobrých nápadov. Proces tvorba je vďaka nášmu online editoru veľmi prehľadný a jednoduchý. Zvládnete ho bez akéhokoľvek sťahovania alebo prihlasovania. Stačí vám len základný počítač alebo mobilný telefón s prístupom na internet. Pred odoslaním si svoju grafiku starostlivo prezrite, aby ste sa uistili, že všetko vytlačíme podľa vašich predstáv. Tlačiť budeme na biely podklad a tak ak niektoré miesta na vašom obale vynecháte, ostanú biele.

Meizu Note 9 pre tých, ktorí na telefóne potrebujú trochu ušetriť

Novinka čínskeho výrobcu zaujme pomerom cena/výkon. Menej náročnému používateľovi nebude prekážať chýbajúci slot na microSD karty, čipset vyrobený 11 nm technológiou ani absencia NFC či 800 MHz LTE frekvencie. IPS displej so 6,2-palcovou uhlopriečkou a pomerom strán 18,7:9 dostal Full HD+ rozlíšenie, ktoré je dnes v tejto cenovej skupine samozrejmosťou.