CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Meizu M8

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Meizu M8 podľa seba

Vlastníte skvelý telefón Meizu M8? Asi nie ste na svete sami, mnohí si obľúbili túto značku a mobily z jej ponuky. Ak chcete svoj telefón odlíšiť od stoviek rovnakých kúskov, využite náš nástroj na kryty s vlastným motívom. Vďaka nemu budete jedineční a budete sa môcť kochať telefónom s motívom presne podľa svojho gusta. Puzdrá na mobil, ktoré pre vás vyrobíme, budú jediné svojho druhu. Vyrobiť si vlastný kryt vás stojí len trochu vášho času a inšpirácie. Kryty s vlastnou potlačou môže zdobiť vaša obľúbená fotografia, obraz, motív stiahnutý z internetu, citát či úryvok z nejakej knihy, jednoducho čokoľvek vám napadne. Ak používate svoj telefón predovšetkým na fotenie seba i svojich najbližších, obal môže pokojne zdobiť váš najlepší úlovok. Je skrátka len na vás, ako bude váš kryt, obal alebo puzdro vyzerať.

Vytvorte si originálne puzdro na mobil Meizu M8

V našej ponuke nájdete kryty na mobily niekoľkých druhov. K výrobe vlastného obalu sa najviac hodia silikónové alebo knižkové puzdrá. Silikónové sa starajú o ochranu citlivých vnútorných komponentov, knižkové puzdrá poskytujú ochranu aj displeju. Zvolený motív na ne môžete umiestniť buď osobitne na každú stranu, alebo ako jeden veľký, ktorý sa spojí až po roztvorení obalu. Ako základná podkladová farba slúži biela, vďaka nej motív najlepšie vynikne. Premýšľate nad vlastným obalom no neviete, aká bude jeho výsledná kvalita? Tlač prebieha rovnakou metódou ako v prípade našich vlastných obalov a puzdier na mobily.

Kvalitné vlastné obaly ochránia Meizu M8

Vďaka tomu máte istotu kvality a stálych farieb, ktoré odolajú špine i odtlačkom prstov. Pustite sa do výroby vlastného obalu a potešte originálnym kúskom seba alebo svojich najbližších. Odporúčame si k nemu zaobstarať ešte fóliu či ochranné sklo na displej, aby bola ochrana vášho telefónu zabezpečená zo všetkých strán. Pozrite si ponuku Etuo.sk a nájdite pre svoj telefón dokonalú ochranu, ktorá mu predĺži životnosť aj o niekoľko rokov.