CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Meizu

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Meizu

Telefóny Meizu sa každým dňom tešia veľkej popularite nielen u nás, ale aj v Ázii, kde táto značka vznikla vďaka tímu mladých ľudí s nápadom a ctižiadosťou. Ak sa vám zdá, že smartfóny Meizu trochu designovo pripomínajú iPhone, nie ste ďaleko od pravdy. Tvorcovia chcú touto podobnosťou poukázať svoj obdiv k renomovanej značke a snahu priblížiť sa k jej ideálom. A naozaj sa im to darí. Telefóny Meizu si získavajú stále viac a viac priaznivcov hlavne vďaka skvelým cenám a prijateľnému výkonu, ktorý za nich získate. Práve preto sa oplatí tieto zariadenia strážiť ako oko v hlave a dbať na to, aby nedochádzalo k ich poškodeniam, pádom alebo odretiam. A ako inak na to ako pomocou odolných, ale aj štýlových obalov?

Vlastné motívy krytov pre Meizu

Telefón Meizu je predmet, na ktorý sa pozeráte alebo ho máte v ruke asi stokrát denne a tak by vás mal jeho design baviť. Mal by presne vyjadrovať vašu osobnosť a vyčariť vám možno aj úsmev na perách. S klasickým obalom sa vám to asi podarí len ťažko. Ale čo tak stať sa na chvíľku designérom a navrhnúť si obal na šitý presne na mieru vášho smartfónu Meizu? Dáme vám k tomu jedinečnú príležitosť!

Meizu - aká je značka?

Prinášame vám totiž knižkové aj plastikové obaly vyrábané presne na mieru vašim potrebám a štýlu. Chápeme totiž, že klasické obaly nemusia sedieť štýlu každého z našich zákazníkov. Navrhnite si teda obal na váš Meizu celkom sami. V našom systéme si naň celkom jednoducho nahráte obľúbenú fotografiu či logo alebo grafiku, pridáte texty či ďalšie motívy a jednoducho nám návrh odošlete. My sa následne postaráme o všetko ostatné tak, aby vám váš vysnívaný obal iba prišiel ku dverám a vy ste si mohli jeho originálny design naplno užívať všade, kam sa len pohnete.