Navrhnite si vlastnú puzdro pre Meizu

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Meizu

Telefóny Meizu sa každým dňom tešia veľkej popularite nielen u nás, ale aj v Ázii, kde táto značka vznikla vďaka tímu mladých ľudí s nápadom a ctižiadosťou. Ak sa vám zdá, že smartfóny Meizu trochu designovo pripomínajú iPhone, nie ste ďaleko od pravdy. Tvorcovia chcú touto podobnosťou poukázať svoj obdiv k renomovanej značke a snahu priblížiť sa k jej ideálom. A naozaj sa im to darí. Telefóny Meizu si získavajú stále viac a viac priaznivcov hlavne vďaka skvelým cenám a prijateľnému výkonu, ktorý za nich získate. Práve preto sa oplatí tieto zariadenia strážiť ako oko v hlave a dbať na to, aby nedochádzalo k ich poškodeniam, pádom alebo odretiam. A ako inak na to ako pomocou odolných, ale aj štýlových obalov?

Vlastné motívy krytov pre Meizu

Telefón Meizu je predmet, na ktorý sa pozeráte alebo ho máte v ruke asi stokrát denne a tak by vás mal jeho design baviť. Mal by presne vyjadrovať vašu osobnosť a vyčariť vám možno aj úsmev na perách. S klasickým obalom sa vám to asi podarí len ťažko. Ale čo tak stať sa na chvíľku designérom a navrhnúť si obal na šitý presne na mieru vášho smartfónu Meizu? Dáme vám k tomu jedinečnú príležitosť!

Meizu - aká je značka?

Prinášame vám totiž knižkové aj plastikové obaly vyrábané presne na mieru vašim potrebám a štýlu. Chápeme totiž, že klasické obaly nemusia sedieť štýlu každého z našich zákazníkov. Navrhnite si teda obal na váš Meizu celkom sami. V našom systéme si naň celkom jednoducho nahráte obľúbenú fotografiu či logo alebo grafiku, pridáte texty či ďalšie motívy a jednoducho nám návrh odošlete. My sa následne postaráme o všetko ostatné tak, aby vám váš vysnívaný obal iba prišiel ku dverám a vy ste si mohli jeho originálny design naplno užívať všade, kam sa len pohnete.