Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG Velvet

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt na LG Velvet podľa vášho vlastného návrhu

Vytvorte si obal na telefón podľa vášho vlastného vkusu presne tak, aby ste s ním boli maximálne spokojní. Na svoj kryt si môžete pripraviť fotky svojej rodiny, zábery z tej najlepšej dovolenky, momentky svojich detí alebo bláznivé zábery z oslavy narodenín. Do grafiky doplňte texty, farby pozadia, predpripravené motívy z našej galérie alebo logá vašej obľúbenej značky. A ak nemáte ten vhodný nápad, načerpajte inšpiráciu na našom instagramovom profile, kde sa s vami o svoje potlače podelia nielen naši zákazníci ale aj známi influenceri či ambasádori značky.   

Tvorbu vlastného dizajnu zvládnete ľavou-zadnou

Pre tvorbu svojej grafiky nepotrebujete špeciálnu aplikáciu ani zariadenia. Celkom vám stačí vstúpiť na náš web, kde objavíte online kreatívnu dielňu obalov. Nahrajte si do nej fotky z vašej galérie, pripnite priamo na zobrazenie krytu a začnite upravovať. Ide o veľmi intuitívne prostredie, v ktorom sa veľmi rýchlo zorientujete. Stačí vám nájsť si chvíľu času. Pred odoslaním svojho dizajnu si ho ešte poriadne prehliadnite. Najčastejšou chybou je prerušenie fotografie výrezom na fotoaparát. Vaša grafika sa bude tlačiť na kvalitný biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikla každá jedna farba. Podklad je vyrobený z kvalitného materiálu, na ktorom vaše fotografie vydržia nepoškodené naozaj dlhý čas. Teraz už ostáva len pustiť sa do práce.       

Spoľahlivý spoločník: LG Velvet

Ak ste si vybrali smartfón LG Velvet, toto rozhodnutie iste nebudete ľutovať. Ide totiž o veľmi výkonný telefón s krásne tvarovanou trojitou 48 MP zadnou a 16 MP selfie kamerou, atraktívnym dizajnom dostupným v niekoľkých farebných prevedeniach a 6,8 palcovým displejom so zabudovaným senzorom odtlačkov prstov. Vďaka silnej pripojiteľnosti vám na tomto telefóne iste nebude chýbať sila pripojenia k internetu a vďaka 4 300 mAh kamere si budete môcť užívať pripojenie na hry, streamovacie kanály či sociálne siete celý deň bez potreby nabíjania.