CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG V60 ThinQ

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG V60 ThinQ

Potrebujete kvalitnú ochranu telefónu a k tomu zmeniť jeho design? Neváhajte a navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG V60 ThinQ a získate presne, čo chcete. Ak chcete, aby vám mobilný telefón ešte dlho poskytoval svoje služby, tak určite vám záleží aj na jeho kvalitnej ochrane. S takou ochranou však neprichádza len splnenie tohto účelu, ale aj celkom nový design. Ak máte konkrétne predstavy o obale vášho telefónu, tak navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG V60 ThinQ a buďte sami sebou.

Obal telefónu LG V60 ThinQ vo vašom duchu

Mobilný telefón LG V60 ThinQ vám bude slúžiť pekne dlho ak si zaistíte aj jeho kvalitnú ochranu. Ako ochranu si môžete zvoliť kvalitné obaly, kryty a puzdrá z rôznych materiálov a v rôznom designu. Nielen rozmanité farby, ale i motívy dokážu uspokojiť vaše predstavy. Avšak to nie je všetko. Pokiaľ ste nenatrafili vo výbere designových prvkov na riešenie podľa vašich predstáv, tak vás príjemne prekvapí jedinečná možnosť navrhnúť si design ochranného puzdra mobilu sami. Váš mobilný telefón sa tak stane ešte viac jedinečným a bude sa niesť vo vašom duchu.

Vytvorte si design obalu na mobil za pár minút

K tomu, aby ste si mohli vytvoriť vlastný design obalu, ktorý bude následne slúžiť ako vhodná ochrana mobilného telefónu, nepotrebujete žiadne špeciálne schopnosti, skúsenosti ani zložité programy a aplikácie. Všetko máte k dispozícii online priamo v tejto špeciálnej ponuke. Jedná sa o jednoduchý nástroj, ktorý vám umožní vybrať si typ obalu a nakoniec nahrať súbor, ktorého obsah sa bude vynímať na ochrannom obale vášho mobilného telefónu. Môžete si tak vybrať fotografiu, obrázok či iný motív podľa vašich predstáv a vkusu a týmto spôsobom skrášliť a oživiť váš telefón. Získate originálny design telefónu, ktorým sa môžete vhodne prezentovať v osobnom aj pracovnom živote a zároveň neustále so sebou nosiť svoje spomienky a zážitky. Nakoniec môže vlastný návrh ochranného obalu slúžiť aj ako vhodný darček pre každého.