CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG Q60

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na telefóny Q60 sú in

Túžite mať obal na telefón, ktorý nemá nikto iný? Vytvorte si ho podľa vlastnej fantázie a vkusu v našom online editore. Je to veľmi jednoduché a zvládnu to aj začiatočníci, ktorí nemajú s prípravou grafických návrhov žiadne skúsenosti. Na svoj kryt si môžete pripraviť všetko od osobných fotografií cez obrázky svojej obľúbenej kapely, motívy z nášho archívu alebo motivačné mottá na každý deň. Výber farebnosti a rozloženia motívov bude len na vás. Pripravte pre seba a svojich blízkych puzdro tak, aby vám vždy vykúzlilo úsmev na tvári a o niečo lepšiu náladu. Stojí to za to. 

Puzdro na svoj LG Q60 navrhnete v 3 jednoduchých krokoch 

Ako prvé by ste si mali vybrať, ktorý typ krytu na telefón vám bude najviac vyhovovať. Môžete si vybrať knižkové puzdro chrániace váš telefón zo všetkých uhlov pomocou výklopného krídla alebo si zvolíte silikónové puzdro s veľmi elegantnými krivkami, ktoré pre 100% bezpečnosť odporúčame doplniť ešte temperovaným sklom na displej. V ďalšom kroku si pripravte fotografie alebo obrázky, ktoré chcete na svojom mobile mať. Mali by byť čo najkvalitnejšie tak, aby s nimi váš kryt vyzeral skrátka úžasne. Nakoniec si svoje fotografie, vybrané motívy a farby nakombinujte tak, aby sedeli vášmu vkusu a presne na váš LG Q60.

Nechajte sa zlákať metalickým LG Q60

Fotoaparát s tromi kamerami a umelou inteligenciou, veľký moderný displej s kvapkovým výrezom, dedikované tlačidlo Google Asistent, podpora DualSIM. To sú len niektoré z kľúčových výhod, ktoré prináša používateľom telefón LG Q60. V kombinácii so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane, batériou so slušnou kapacitou a jasným displejom má našliapnuté stať sa veľmi populárnym telefónom hlavne medzi mladšou generáciou, ktorá preferuje lacnejšie modely so zaujímavými prvkami. Celkovo sa jedná o spestrenie v segmente, kde prevládajú skôr giganti ako sú Huawei či Xiaomi a na užívateľov tu dobre zapôsobí zmena v podobe svižného LG modelu.