CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K61

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K61

Máte predstavu o designe svojho mobilného zariadenia, ale dostupná ponuka vás neuspokojila? Navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K61 a splňte si predstavy. Aj váš mobilný telefón si zaslúži nielen kvalitnú ochranu, aby dlho vydržal funkčný, ale tiež jedinečný design, ktorý bude vašou pozitívnou vizitkou. Ak máte o jeho designe svoje predstavy, tak využite príležitosť a navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K61, ktoré sa bude potom niesť vo vašom duchu.

Podporte váš štýl mobilným telefónom LG K61 v jedinečnom obale

Po zakúpení mobilného telefónu LG L61 je určite vhodné zaistiť aj jeho ochranu. O tú sa postarajú kvalitné a cenovo výhodné obaly, kryty a puzdrá nielen z rôznych materiálov, ale i v rôznych farbách a motívoch designu. Ak ste si však nevybrali motív podľa vašich predstáv, tak môžete využiť jedinečnú možnosť vlastného návrhu designu ochranného puzdra na telefón. Fotografia, obrázok, citát či odkaz, to všetko sa môže odraziť na designu vášho telefónu. Budete tak so sebou nosiť nielen telefón, ale aj svoje spomienky, zážitky, blízkych alebo týmto spôsobom prezentovať vaše pocity či názory.

Módny doplnok, ktorý vás zviditeľní

Obaly, kryty a puzdrá plnia nielen účel ochrany telefónu, ale aj účel estetický. Jeho jedinečným vzhľadom sa môžete pri súkromných i pracovných príležitostiach zaujímavo prezentovať a odlíšiť od ostatných s rovnakou značkou mobilu. Design telefónu si vďaka obalom, krytom a puzdrám môžete meniť podľa aktuálnej nálady či príležitosti a mať tak každý deň iný design telefónu. Získate skvelý módny doplnok, ktorý zaujme už na prvý pohľad. Pokiaľ sa rozhodnete pre vlastný návrh designu puzdra, tak nepotrebujete žiadny program ani aplikáciu. Stačí si vybrať typ obalu či puzdra a pomocou online nástroja odoslať obsah pochádzajúci z vlastných zdrojov. Môže sa jednať o fotografiu z dovolenky, niekoho blízkeho alebo iný obsah podľa vašich predstáv. Získate tak nielen moderný, ale i originálny módny doplnok v podobe mobilného telefónu.