CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K52

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na LG K52

Kryty na mobily, ktoré sa v súčasnosti najviac nosia, sú tie s vlastnými motívmi či priamo s vlastnou fotografiou. Áno, má ho už väčšina hviezd a vy by ste sa mali pridať k nim. Je to veľmi jednoduché. Vyberiete si typ obalu, ktorý vám bude pre používanie LG K52 čo najlepšie vyhovovať a náš web vás automaticky presmeruje do našej online kreatívnej dielne. Tam si nahráte fotografiu, ktorú ste si vybrali, alebo iný motív. Napríklad svoje firemné logo, obľúbený obrázok z dovolenky alebo kresbu vášho dieťaťa. Váš súbor si napasujete, aby presne sedel na obal na telefónu. Doplniť ho potom môžete o textové pole, obrázok z našej galérie alebo vašu obľúbenú farbu.   

Vylaďte si svoj LG K52 do dokonalosti

Obaly s vlastnou fotografiou nie sú len štýlové ale aj veľmi praktické. Vyrábame ich z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré udržia farby dlho ako nové. Môžete ich umývať aj pod čistou vodou alebo vlhkou handričkou bez obáv o akékoľvek poškodenie. Naviac puzdrá rozmermi presne sadnú na váš telefón a neobmedzia tak jeho funkcionalitu. Pred odoslaním si svoje motívy však dobre skontrolujte, pretože ich tlačíme na biely podklad a ak niektoré miesto vynecháte, ostane automaticky biele. Pre svoj obal si taktiež vyberajte čo najkvalitnejšie fotky vo vysokom rozlíšení tak, aby ich bolo čo najlepšie vidieť.     

Stavte na pohodlie s telefónom LG K52

Hľadáte smartfón, ktorý vyzerá jednoducho fantasticky a obsahuje naviac aj skvelé funkcie? Potom ste jeden taký už našli. Spoľahnite sa na telefón LG K52, ktorý vám vďaka krásnemu oblému dizajnu, 6,6-palcovému IPS LCD displeju a batérii s kapacitou až 4 000 mAh a prináša ultra príjemný zážitok z používania. Naviac s ním získate aj skvelý fotoaparát so štyrmi objektívmi a rozlíšením hlavného snímača 48 MPx či 64 GB internej pamäti a 4 GB RAM. Tak čo, už ste sa rozhodli?