CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K51S

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K51S

Máte radi originalitu a chcete vlastniť aj jedinečný mobilný telefón? Postarajte sa o jeho design a navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K51S. Prezentovať sa na verejnosti dokonalým mobilným telefónom je aj o jeho kvalitnej ochrane a designe. Ak chcete svoj telefón chrániť a ešte premietnuť na jeho obal svoje pocity, zážitky a spomienky, tak si navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K51S a získate tak naozaj jedinečný design mobilného telefónu.

Originálny design vášho LG K51S jednoducho a rýchlo

Ochrana mobilného telefónu LG K51S formou puzdier, obalov a krytov je určite dôležitá, pretože nielen, že dokáže predĺžiť životnosť vášho telefónu, ale aj poskytnúť dokonalý design, ktorým sa odlíši od ostatných mobilov. A vy si nemusíte vyberať motív ochranného obalu len z pestrej ponuky, ale môžete si ho na mieru sami navrhnúť. K tomu nemusíte byť počítačovými expertmi a ani mať k dispozícii žiadny program či aplikáciu. Stačí využiť jednoduchý a hlavne rýchly online nástroj priamo v ponuke a na vás bude si už len vybrať typ ochranného obalu a z vašich zdrojov vhodný motív. Je len na vás, či pôjde o fotografiu plnú spomienok, pekný obrázok, citát či iný obsah. Bude to len váš originálny návrh, z ktorého vznikne zaujímavý design vášho telefónu.

Ochrana telefónu LG K51S, ktorá dokáže viac

Hlavným účelom krytov, obalov a puzdier pre LG K51S je predovšetkým ochrana telefónu pred poškodením, prachom a nečistotami. Okrem toho však splňujú ešte ďalší dôležitý účel a tým je jedinečný design telefónu. Zatiaľ čo všetci okolo vás môžu mať rovnakú značku telefónu, tak vy si ten svoj medzi ostatnými zaručene poznáte. Môžete si vyberať z rôznych dostupných farieb i motívov, ale môžete si vybrať aj celkom vlastný design a odoslať jeho návrh cez jednoduchý online systém. Váš telefón tak získa motív obalu, ktorý bude jedinečný a pritom váš. Prezentácia na verejnosti týmto spôsobom o vás mnohé napovie a vy budete mať na očiach svoje spomienky, pocity či štýl, ktorý preferujete.