CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K50S

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na LG K50S za pár minút

Neradi kupujete veci, aké majú skoro už všetci? Nepozdáva sa vám ani jeden obal na mobil, ktorý ste videli a nie a nie nájsť niečo, čo by sa aspoň trochu približovalo vášmu vysnenému ideálu? Nemusíte si zúfať. Práve pre náročných používateľov, medzi ktorých sa určite radíte aj vy, máme pripravenú možnosť vytvorenia si vlastného motívu na obal na mobil, ktorý dokonale vystihne akékoľvek vaše predstavy. Obaly s vlastným motívom nie sú len manifestáciou šikovnosti a dôkazom kreativity jednotlivca, ale poslúžia tiež ako ideálny darček pre vašich najbližších.

Vytvorte si vlastný kryt na mobil, aký ste vždy chceli

Máte dobrý nápad na obal na mobil, ale netušíte, ako by ste ho zrealizovali? Buďte bez obáv. Stačí si vytvoriť alebo zo súboru vybrať obrázok, nahrať ho do nástroja, upraviť podľa svojich požiadaviek, prípadne doplniť o krátky citát či nápis a o chvíľu máte originálny obal na mobil hotový, dokonca presne taký, aký ste chceli. Po odoslaní k nám váš návrh zhmotníme a už o pár dní k vám domov dorazí skutočný obal na váš LG K50S, ktorý ste si kompletne sami navrhli.

Vlastné motívy krytov nepoznajú hranice

Ak rozmýšľate o tom, čo by stálo za to, aby ste si to nechali zvečniť na obale na mobil, nemusíte sa nijako obmedzovať. Povzbudí vás pohľad na vašu šálku plnú horúcej kávy? Smelo použite fotografiu so šálkou kávy. Chceli by ste mať vždy so sebou svojho najdrahšieho/svoju najdrahšiu? Rozhodnite sa pre pekný obrázok svojej lásky. Radi si pripomínate svoje životné motto? Aplikujte si ho na obal ako zreteľný nápis a zoznámte s ním aj svoje najbližšie okolie. Jednoducho povedané, čokoľvek robí váš život bohatším a lepším a zmestí sa to na obal telefónu, je vhodné na to, aby vás touto cestou reprezentovalo.