Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K50

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si kryt na LG K50 podľa svojich predstáv

Počuli ste už o krytoch s vlastnou fotografiou a podľa vášho výberu? Vlastnia ho hviezdy, ale aj mnoho ľudí po celom svete. Vytvorte si taký aj vy, a to priamo u nás v etuo.sk. Je to veľmi jednoduché, všetko zvládnete online a za pár minút. Môžete si vytvoriť kryt, ktorý v sebe prepája ochranné prvky, špecifické výrezy, kvalitné materiály, ale zároveň vyzerá špičkovo. Presne tak, ako si to predstavujete. Váš kryt nebude mať nikto iný na svete - práve preto sa odlíšite od davu a získate niečo naozaj výnimočné. A ak takýto obal nie je pre vás, premýšľajte nad ním ako nad prvotriednym, veľmi osobným a originálnym darčekom pre vašich blízkych alebo kamarátov.

Obaly s vlastným motívom sa nosia

Na svoj kryt si môžete navrhnúť presne takú grafiku, ako si predstavujete. Bude to fotografia vašich najbližších, obľúbenej hudobnej kapely alebo vášho domáceho miláčika? Mnoho našich zákazníkov využíva svoj obal na telefón aj ako osobnú nástenku snov. Vyobrazené na ňom tak majú obrázok svojho vysnívaného domu, auta či exotickej dovolenkovej destinácie. Takýto kryt potom každodenne motivuje a dodáva pozitívnu energiu vždy, keď sa pozriete na svoj telefón. Ak vám naopak chýba inšpirácia, sledujte náš etuo účet na Instagrame, kde naši ambasádori a influenceri zdieľajú svoje nápady a inšpirujú ostatných.

Nechajte sa prekvapiť smartfónom LG K50

Telefón LG K50 nie je z tých najdrahších, rozhodne však dokáže prekvapiť svojim moderným dizajnom a funkciami. Medzi tie najzaujímavejšie radia jeho používatelia hlavne výkonnú čítačku odtlačkov prstov ale aj dual SIM, ktorá sa hodí hlavne pre firemných zamestnancov. Veľmi pôsobivá je aj výdrž batérie, tá s kapacitou 3 500 mAh vydrží bez nutnosti nabíjania aj celý deň. Telefón pracuje v rýchlom a aktualizovanom operačnom systéme Android 9.0 Pie, čo vám uľahčí a spríjemní jeho ovládanie.