CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K42

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na LG K42

Ak sledujete módne trendy vo svete obalov na telefóny, iste vám neunikli štýlové kryty s vlastnými fotografiami. Na instagramových účtoch svietia mnohým hviezdam aj influencerom v selfie fotografiách o zrkadlo a vy premýšľate, ako by ste sa k podobnému obalu mohli dostať aj vy? Je to veľmi jednoduché! Zvoľte si u nás typ obalu, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať na váš LG K42 a presuňte sa do nášho online editora, kde nahráte a upravíte svoje fotografie. Rýchlo, intuitívne a hlavne naozaj zábavne. Môžete ich napasovať presne tak, aby vám sedeli na telefóne, doplniť ich o ďalšie zaujímavé motívy z našej galérie, textové polia alebo vaše obľúbené farby. No a potom nám váš návrh zašlite. My ho hneď na druhý deň spracujeme a fotografiu vám pripravíme na kvalitný biely podklad, ktorý vydrží. Potom vám obal zašleme priamo pred vaše dvere. Jediné, s čím vám nepomôžeme, je výber fotografie. Túto najťažšiu úlohu musíte zvládnuť sami.  

Váš LG K42 s vlastnou fotografiou

Neviete si dať rady s tým, ako svoj obal finálne upraviť? Prehliadnite si naše stránky na sieti Instagram, kde naši followeri ukazujú, aké obaly si vyrobili pre seba. Načerpáte tak potrebnú inšpiráciu a tvorbu svojho obalu zvládnete potom ľavou-zadnou. Kryt s fotografiou je okrem toho aj skvelým a praktickým darčekom pre vašich blízkych, ktorý iste neostane ležať doma na polici.    

Všestranný telefón LG K42

Telefón, ktorý vydrží všetko. Tak výrobcovia prezentujú smartfón LG K42. Vďaka svojej všestrannosti je totiž držiteľom certifikáciu odolnosti podľa vojenského štandardu MIL-STD810G. Vydrží tak nielen extrémne teploty ale aj vibrácie, pády na tvrdé povrchy či vlhkosť a nečistoty. Naviac obsahuje aj batériu s kapacitou až 4 000 mAh, ktorá vás podrží bez potreby nabíjania aj niekoľko dní. Bonusom je štvoritý fotoaparát a krásny moderný dizajn v niekoľkých pôsobivých farbách. Rozhodnete sa pre neho aj vy?