CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K41S

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K41S

Chcete, aby vás váš mobilný telefón dokonale prezentoval a niesol niečo priamo z vás? Tak potom si navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K41S. Ak chcete, aby sa design vášho mobilného telefónu niesol vo vašom duchu a prezentoval váš štýl i vkus, tak by ste určite uvítali riešenie, ktoré by vám toto umožnilo. Preto bude pre vás veľmi príjemným prekvapením vybrať si celkom vlastné motívy obalu telefónu. Navrhnite svoje puzdro na telefón pre LG K41S a splňte si svoje predstavy do najmenšieho detailu.

Vlastný motív na obale či kryte mobilu LG K41S?

Možno sa to zdá ako sen, ale nakoniec je opak pravdou a vy naozaj môžete mať design telefónu podľa svojho vkusu a predstáv. Stačí si vybrať kvalitnú ochranu telefónu LG K41S formou obalov, puzdier a krytov a vybrať si z vlastných zdrojov motív jeho designu. Môže sa jednať o rôzne fotografie a krásne spomienky, odkazy, texty, citáty či zaujímavé obrázky, ktoré sa odrazia na ochrannom obale mobilného zariadenia. Váš telefón tak získa celkom originálny design, ktorý vám bude pripomínať vás samotných, pretože mu vdýchnete kus svojho života. Tento spôsob sa hodí aj ako jedinečný darček pre priateľov a blízkych, ktorým určite urobíte radosť.

Jednoduchý návrh vlastného designu pre LG K41S

Ak máte obavy, že návrh vlastného motívu vás bude stáť more času a ešte sťahovanie nejakých programov či aplikácií, tak vás príjemne prekvapí, že celý návrh vlastného designu obalu či krytu je založený na úplnej jednoduchosti. Nepotrebujete žiadne programy ani aplikácie, pretože k tomu stačí využiť jednoduchý online nástroj priamo v ponuke a vybrať si zo svojich zdrojov nielen vhodný motív, ale pomocou ponuky i vhodný typ obalu či krytu. Vytvoríte si tak kvalitné riešenie ochrany telefónu podľa svojho gusta a môžete sa zaujímavo prezentovať na verejnosti a to pri súkromných aj pracovných akciách. Váš mobilný telefón sa tak bude jednoznačne odlišovať od tých ostatných a mnohé o vás napovie svojim originálnym designom.