Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K40S

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte kreatívni a navrhnite si vlastný obal na mobil

Načo tráviť čas beznádejným blúdením po eshopoch a hľadať ideálny obal na váš LG K40S, keď si ho môžete navrhnúť aj sami? A to dokonca v priebehu niekoľkých minút, pretože viac vám tvorba vlastného motívu určite nezaberie. Určite sa vám v hlave preháňajú nápady, čo všetko by mal taký obal na mobil obsahovať, preto to už len stačí zrealizovať. Objavte v sebe skrytý talent a yytvorte niečo originálne, čo vám bude každý závidieť. Svoje dielo totiž budete nosiť všade so sebou spolu s mobilným telefónom, takže sa s ním budete môcť pochváliť, kdekoľvek sa pohnete.

Kryty s vlastným motívom sú vždy aktuálne

Móda je veľmi premenlivá a s ňou prichádzajú a zase odchádzajú rozličné módne diktáty. Raz sú „in“ rozličné ligotavé úpravy, kamienky a trblietky, potom sa všeobecne uznávaným hitom stanú ombré efekty alebo sa spopularizujú ľudové motívy a tradičné dekorácie. Každá vlna so sebou nesie príval doplnkov, ktoré sa tomuto vplyvu podriadili a náležite prispôsobili. Pokiaľ však patríte k ľuďom, ktorí si na svoj obal na telefón dlhšie zvykajú a neradi menia niečo, pre čo sa kedysi sami rozhodli, potom sú kryty s vlastným motívom pre vás ako stvorené. Vlastná tvorba totiž nemôže byť zastaraná alebo nemoderná, ale vždy bude reprezentovať vás a to, čomu dávate prednosť.

Unikátne puzdro pre LG K40S je viac, než len obal na mobil

Mnohí už pochopili, že práve doplnky a predmety dennej potreby sú to, čím sa najvýraznejšie odlíšime od ostatných. Tuctové puzdrá a obaly na mobil nikdy nebudú také originálne, ako to, čo vytvoríme sami. Jednotlivé kombinácie prvkov, motívov, farieb, nápisov, či samotné návrhy, ktoré pretavíme do reálnej podoby, budú totiž manifestom toho, ako vnímame život okolo seba, prípadne toho, čo chceme, aby o nás svet vedel. Ak teda chceme zaujať a presadiť sa, jednou z ciest, ako sa o to pokúsiť nevtieravým spôsobom, je práve navrhnúť si vlastný motív na obal na mobil.