CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K40

No search results

Kryt na mobil LG K40 s vlastným designom – dokonalý darček

Premýšľali ste niekedy o tom, ako vymyslieť jednoducho perfektný darček? Taký, ktorý by bol naozaj osobný, ale zároveň praktický, vypovedal by mnoho o vašom vzťahu s obdarovaným a taktiež aby nestál viac, ako váš mesačný nájom? S nami ste trafili do čierneho! Najlepší osobný darček je totiž váš vlastnoručne navrhnutý obal na smartfón.

Pre rodinu alebo jednoducho sami sebe - LG K40

Či už sa jedná o darček na narodeniny, Vianoce či len tak z lásky, personalizovaný obal poteší každého majiteľa mobilného telefónu. Navrhnite pre svojich blízkych originálne variácie doplnené vašimi spoločnými fotkami, vtipnými výrokmi zo spoločnej dovolenky alebo vzormi obľúbených kvetov či jedál. A ak nemáte nikoho, komu by sa taký obal páčil, pripravte ho sami pre seba a svoj LG K40. Veď aj vy si z času na čas zaslúžite pozornosť. A nikde nie napísané, že by ste si nemohli spraviť radosť sami.

Férový smartfón LG K40 pre každého

Smartfón LG K40 je to najlepšou voľnou pre všetkých tých, ktorí potrebujú dobrý telefón, ale nechcú zaň utratiť šialene vysoké čiastky. Jedná sa o chytré riešenie strednej triedy, ktoré si iste obľúbite. Ponúka vám množstvo technológie, veľkú pamäťovú kapacitu a jasný displej. Nepochybnou výhodou je aj jasný displej a zvýšená mechanická odolnosť. Potrebujete používať dve SIM karty a nechce sa vám so sebou všade ťahať dva mobilné telefóny? Potom iste dokážete oceniť aj funkciu Dual SIM zabezpečujúcu ten najlepší komfort kombinovania pracovných a osobných telefonátov. Na čo sa môžu niektorí užívatelia pozerať trochu nechápavo, je mierne zastaralý design tohto telefónu. Našim zákazníkom to však ani prinajmenšom nevadí. Vedia totiž, že svoj telefón budú aj tak nosiť v tom najštýlovejšom obale – obale, ktorý si sami navrhnú. Nechajte sa zviesť jeho čarom a zadovážte si jeden taký aj vy.