Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K30

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si obal na mieru - s vlastnou fotografiou

V e-shope Etuo.sk sa vždy snažíme zaistiť pre vás tie najlepšie a najoriginálnejšie doplnky pre váš mobilný telefón. Inak tomu nie je ani pri modeli smartfónu LG K30. Vieme, že mnoho našich zákazníkov má potrebu odlíšiť sa od davu a nájsť si vlastnú cestu. Práve preto vám ponúkame možnosť vytvoriť si vlastný obal na mieru s použitím vašich vlastných fotografií, textu či farieb podľa svojho výberu. Jeho tvorba je veľmi jednoduchá a v našej online kreatívnej dielni sa vám bude javiť skôr ako zaujímavá hra s obrázkami. Začnite s výrobou ešte dnes aby ste svoj obal šitý na mieru mohli získať už v najbližších dňoch.

Kryty s fotografiou v najvyššej kvalite

Svoj kryt na telefón si môžete vybrať z dvoch variant – knižkového alebo plastikového obalu, z ktorých každý má svoje špecifiká. Knižkový obal váš telefón efektívne ochráni pred poškriabaním a odreninami zo všetkých strán. Je veľmi vkusný a vaše motívy na ňom krásne vyniknú. Na druhú stranu plastikový obal na telefón z TPU materiálu nepridá vášmu telefónu ani centimeter či gram naviac a aj keď váš obrázok vynikne na zadnej strane, po bokoch ostáva obal transparentný. Vašu grafiku následne vytlačíme na biely podklad - aby na ňom vynikli všetky farby a motívy.

Odolný LG K30 k vašim službám

Ak máte radi výkonné telefóny za skvelé ceny, určite sa pri výbere pristavte pri modeli K30 od spoľahlivého vyrobcu LG. Tento smartfón je určený hlavne pre mladších používateľov, ktorí oceňujú jeho odolnosť. Je totiž odolný voči vlhkosti, nárazom, extrémnym výkyvom teplôt či pádom na tvrdý povrch. Spĺňa tak dokonca aj certifikáciu podľa vojenského štandardu MIL-STD-810G. Má slušný fotoaparát a moderný, hrubší dizajn, ktorý perfektne sadne do ruky. Vyskusajte tento model aj vy a aj napriek jeho odolnosti nezabudnite na poriadnu ochranu štýlovým krytom!