CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K22

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvorba obalu s vlastnou fotografiou krok po kroku

Priali by ste si pre váš LG K22 niečo naozaj originálne? Čo tak skúsiť to s vytvorením obalu s vašou vlastnou fotografiou? Je to jednoduché a naozaj zábavné. Vyberte si svoju obľúbenú fotku a poďme na to! V prvom kroku si zvoľte, aký typ obalu vám najviac vyhovuje: bude to knižkové puzdro, či naopak radšej jednoduchý silikónový kryt s transparentnými okrajmi? Ak ste sa už rozhodli, kliknite si na obal a náš webový obchod váš automaticky presmeruje do online editora vytvoreného pre tvorbu puzdier.  Vložte si do neho fotografiu a pokračujte veľmi intuitívne ďalej: upravte si jej pozíciu, doplňte texty či obrázky, podfarbite obľúbenými farbami. Ak ste hotoví, poriadne si svoj dizajn poprezerajte a skontrolujte. Pokiaľ totiž niektoré miesta vynecháte, ostanú automaticky biele. Následne nám odošlite návrh a my vám kryt s vlastným motívom do niekoľkých dní pripravíme a dodáme. 

Kvalitné obaly podľa vašich predstáv

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek design, stojí to za to. Kryt s vlastnou potlačou na telefón LG K22 sa perfektne hodí nielen pre vás samotných ale taktiež aj ako originálny darček pre vašich milovaných alebo kamarátov či známych. Vytvorte pre vás a vášho najlepšieho priateľa párový obal, ktorý o vašom priateľstve napovie aj ostatným alebo navrhnite kryt pre svoju polovičku s fotkou vašich detičiek. Uvidíte, ako sa druhá strana poteší.  

Dovoľte si uletieť s LG K22

Uleťte s telefónom LG K22 na dovolenku do teplých krajín, divokú párty s kamarátmi alebo k adrenalínovým športom. Váš telefón to vďaka certifikácii vojenského štandardu MIL-STD810G hravo zvládne. Odolá vďaka nemu totiž nielen vlhkosti a vibráciám ale aj vysokým teplotám či pádom. Užívať si s ním môžete dvojitý fotoaparát s 13 MPx rozlíšením, selfie kameru s 5 MPx rozlíšením ale aj 6,2-palcový displej. Naviac váš iste očarí aj jeho príjemný dizajn a skvelá cenovka.