Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K20

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na LG K20

Máte už teraz v hlave predstavu, ako by mal vyzerať váš vytúžený obal na telefón? Mal by byť originálny, štýlový a hlavne by ho nemal mať nikto iný na svete? To vám dokážeme veľmi jednoducho splniť - s možnosťou vytvoriť si vlastný kryt s fotografiami z vašej galérie. Jeho tvorba je veľmi jednoduchá a zvládnete ju za pomerne krátky čas. Nemusíte si pritom nič sťahovať do svojho počítača či telefónu, pracovať budete v našej online kreatívnej dielni.

Tvorba krytu s vlastnou potlačou je jednoduchá!

V prvom rade si vyberte, či vám viac vyhovuje zatvárací knižkový obal, ktorý ochráni váš telefón z každej strany, a to naviac veľmi efektívne, alebo radšej kvalitný plastikový obal z TPU materiálu. Ten je po stranách transparentný a váš motív budete nosiť na jeho zadnej strane. Ak ste si už vybrali, prichádza na rad tá zábavnejšia časť - samotná tvorba vášho motívu. Vyberte si zo svojej galérie fotografiu, ktorú jednoducho milujete a chcete sa na ňu pozerať každý deň na svojom kryte. Môže ich byť pokojne aj viac. Napríklad záber zo svadby, rodinnej oslavy, vysnenej dovolenky alebo neviazanej párty s vašimi priateľmi. Výber je len na vás. Fotografie ďalej môžete doplniť aj textami, farbami podľa vášho výberu alebo zaujímavými a modernými motívmi v rôznych štýloch, ktoré sme pre vás pripravili.

Odolný telefón LG K20 sadne aj vám

Telefón, ktorý vás hneď na prvý pohľad zaujme skvelou cenou a štýlovým dizajnom, toho ukrýva omnoho viac, ako sa môže zdať. Prekvapí hlavne veľkou konštrukčnou odolnosťou, ktorá spĺňa certifikáciu vojenského štandardu MIL-STD-810G. S týmto telefónom sa tak nemusíte obávať pádov na tvrdý povrch, vody, otrasov ani prachu alebo výkyvov teplôt. Za nižšiu cenu by ste sa mali pripraviť aj na o niečo nižší výkon, ktorý však vynahradia množstvá aplikácií a moderný natiahnutý displej.