+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG K10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vytvorte si motív krytu na telefón LG K10 podľa seba

Otázka, ktorú často pokladáme našim zákazníkom, znie nasledovne: Ako by mal podľa vás vyzerať originálny obal na mobil? Zdobila by ho fotografia vašich detí a rodiny? Alebo by ste na ňom radšej mali vyladený obrázok vášho nalešteného tátoša na štyroch kolesách? V elektronickom obchode Etuo.sk fantázii medze nekladieme. Výber vášho obalu nechávame len a len na vás.

Originálne puzdro za pár minút

Možno sa to na prvý pohľad zdá komplikované, ale opak je pravdou. Tvorbu svojej vlastnej potlače na mobilný telefón zvládnete len pomocou nášho online editora – bez potreby čokoľvek sťahovať, ukladať alebo inštalovať. Jednoducho si len vyberiete obľúbený motív z našej galérie alebo z vášho počítača, nahráte ho do nášho systému a upravíte. Pridať môžete rôzne farby pozadia, texty či vtipné obrázky. Že nemáte inšpiráciu? Prezrite si náš účet na Instagrame, kde o ňu nie je núdza! Originálne puzdro vám za niekoľko dní príde až ku dverám a vy si ho môžete začať užívať naplno.

LG K10 so slušným výkonom a širokouhlým fotoaparátom

Skvelé ceny a veľa výhod k tomu. To prináša smartfón LG K10. Že ste o ňom ešte mnoho nepočuli? Je čas to zmeniť! Tento model totiž ponúka pozoruhodný výkon, lákavý dizajn a displej so slušným podaním, ktorý vám umožní sledovať videá alebo filmy v dobrom rozlíšení. Telefón naviac disponuje aj snímačom odtlačkov prstov a prekvapivo nízkou hmotnosťou. Najväčšou výhodou zariadenia je dnes už netradičná vymeniteľná batéria, ale aj schopnosť tvoriť ostré fotografie napríklad aj pomocou širokouhlého selfie fotoaparátu. Smartfón ovládate pomocou plynulého a optimalizovaného systému Android 7.0. Nemali by sme taktiež zabúdať na to, že je maximálne odolný a zároveň veľmi kvalitne spracovaný. Pokiaľ tento smartfón budete chcieť využívať v nepoškodenom stave čo najdlhšie, stavte rozhodne na odolné kryty doplnené o ochranu displeja v podobe fólií či temperovaných skiel.