CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG G8x ThinQ

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na mieru sú trendy

Aj vy by ste si priali, aby niekto niekedy vyrobil telefón na mieru len pre vás? Aj keď je to krásna predstava, nie je bohužiaľ priveľmi reálna. Nebuďte však sklamaní. Váš telefón môže aj tak vyzerať originálne a presne tak, ako si to sami predstavujete. Tajomstvom je obal na mieru s vašou vlastnou potlačou podľa vašej vlastnej fantázie. Poďte zistiť, ako si ho s nami vytvoríte v priebehu niekoľkých minút.

Dotvorte svoj štýl s obalom s vlastnou potlačou

Obaly na telefóny nemusia pôsobiť uniformne, práve naopak! Mali by byť odrazom vašej vlastnej fantázie. S nami si na svoj kryt môžete navrhnúť fotografie svojej rodiny či priateľov, obľúbené citáty alebo motívy, ktoré sa vám páčia. Jednoducho sa prihláste do nášho webového editoru, nahrajte fotografie z počítača, pohrajte sa s ich umiestnením a máte hotovo. Všetky vaše návrhy tlačíme na biely podklad a tak majte na pamäti, že miesta, ktoré nezaplníte, ostanú biele. Obaly sú naviac veľmi odolné nielen voči pádom a škrabancom, ale taktiež voči olupovaniu farby. Preto sa už nemusíte poničených obalov po pár použitiach. Sú vyrobené z extra flexibilného TPU materiálu, ktorý je odolný aj voči pádom a tak vás s ním už neprekvapí takmer žiadna nepríjemná udalosť.

S LG G8x ThinQ si užijete množstvo zábavy

Hľadáte dostupný skladací alebo otvárací telefón, ktorý vám poskytne možnosť rozšírenia obrazovky a pohodlné sledovanie médií alebo hranie hier? Potom ste v LG G8x ThinQ našli svoju spriaznenú dušu! Ide o zaujímavý koncept, ktorý ponúka alternatívu k skladacím telefónom, čo kupujúcim, ktorí premýšľajú o rozpočte na telefón, poskytne väčšiu obrazovku pre čokoľvek, čo chcú na svojom telefóne robiť. Jeho 4 000 mAh batéria vám vydrží celé náročné či dlhé dni a vďaka kapacite procesoru sa nemusíte obávať ani o zaostávajúci výkon! LG G8x ThinQ určite stojí za to vyskúšať.