Navrhnite si vlastnú puzdro pre LG

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia LG

Odlíšiť sa od davu, vynikať a byť jedinečný chce každý. Nie každý však vie, ako na to. Čo tak začať od zariadenia, ktoré počas bežného dňa používate najviac a ocitá sa vo vašej ruke takmer neustále? Nájsť unikátny telefón, ktorý by nemal nikto iný, je dnes síce takmer nemožné, ale originálny kryt na váš LG smartfón už nie je také náročné. Vlastne je to s nami celkom jednoduché!

Vlastné motívy krytov pre LG

V prvom kroku si vysnívajte si, ako by mal váš obal na telefón vyzerať. Budete mať na ňom tú najvydarenejšiu fotografiu z tohtoročnej dovolenky? Alebo si obalom chcete naopak pripomínať svoje šikovné detičky či domáceho maznáčika? Nastaviť si naň môžete aj energetickú mandalu či iný obrázok, ktorý vám vyčarí úsmev na tvári. Máte vybrané? Teraz už fotografiu stačí iba nahrať, pridať k nej chytľavé textové heslo a návrh odoslať k nám. O všetko sa postaráme a o pár dní vám pri dverách zazvoní váš mimoriadny obal na LG telefón. Zapáčil sa vám tento nápad? Skvelé! Rovnakú radosť môžete výnimočným obalom urobiť aj svojim blízkym. Predstavuje totiž nielen zábavnú, ale aj veľmi osobnú cestu, ako niekomu darovať darček od srdca.

LG - aká je značka?

Pri vyberaní krytu na telefón LG máte vždy možnosť rozhodnúť sa, akú variantu krytu zvolíte. Bude to všestranné knižkové puzdro, ktoré váš telefón chráni zo všetkých uhlov, alebo zvolíte plastikový obal s transparentnými okrajmi? Vaše motívy tlačíme vždy na bielu stranu obalu. Pri knižkových puzdrách to znamená potlač z prednej aj zadnej strany telefónu, pri plastovom kryte bude obrázok na jeho zadnej strane a boky obalu ostanú v pôvodnom priesvitnom stave bez grafiky. Necháme len na vás, ktorý štýl vám najviac vyhovuje. Veríme, že pre seba aj pre svojich blízkych nájdete tie najlepšie kryty na telefóny, ktoré si jednoducho zamilujete.