+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Lenovo Tab P10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Snívate o originálnom obale?

Potom vitajte v našom klube. Mnoho našich zákazníkov má potrebu vytvoriť si originálny obal na tablet, aj keď v našej ponuke nájde viac ako predpripravených 300 motívov. Nič totiž nenahradí radosť a pocit zadosťučinenia z vášho vlastného výtvoru. Tvorba vlastnej grafiky na obal na tablet je veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Bez potreby sťahovania aplikácií alebo offline programov. Stačí si vybrať základ puzdra a prihlásiť sa do našej online kreatívnej dielne. 

Svoj kryt na tablet si môžete vytvoriť celkom sami 

Do tohto priestoru si stiahnete svoju obľúbenú fotografiu. Môže ísť o vtipnú momentku s priateľmi, romantický dovolenkový záber alebo fotku vašej rodiny. Správne ju umiestnite tak, aby bola dobre viditeľná a doplniť ju môžete o motívy, ktoré sme pre vás pripravili alebo motivačné texty podľa vášho výberu. Pred odoslaním si vždy skontrolujte svoj dizajn a uistite sa, že na 100 % spĺňa vaše predstavy. Motív nám odošlite a my sa postaráme o to, aby bol vytlačený na kvalitnom bielom podklade. Tak totiž najlepšie vyniknú všetky farby aj motívy vášho puzdra. Ak sa vám v budúcnosti obal zašpiní, pokojne ho môžete pretrieť vlhkou handričkou. Farby ani povrch obalu sa len tak ľahko nepoškodia. 

Lenovo Tab P10 splní vaše očakávania

Tablet Lenovo Tab P10 predstavuje ideálneho spoločníka do vašej domácnosti. Rodičia si s ním môžu užiť nerušené sledovanie filmov vďaka 10,1 palcovému displeju s rozlíšením Full HD a štyrom predným reproduktorom s technológiou Dolby Atmos®, ktoré ich bezprostredne vtiahnu do deja. Deti zas majú šancu využívať bezpečné nastavenia s možnosťou hlasového ovládania, osvetlenia šetriaceho ich očká a iných dôležitých prvkov. Tablet dokáže vďaka odtlačkom prstov rozoznávať jednotlivých členov rodiny a ponúknuť im personalizované nastavenia grafiky či jednotlivých účtov, napríklad na sociálnych sieťach. Tablet Lenovo Tab P10 je vďaka celokovovým rámčekom a dizajnu dvojitého displeja maximálne odolný ale aj prepracovaný na pohľad.