CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Lenovo Tab M10 Plus 10.3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s vlastným motívom na Lenovo Tab M10 Plus 10.3

Objednajte si obal na telefón s vašou vlastnou fotografiou. Grafiku si vytvoríte sami, my ju následne len prenesieme do hmatateľnej podoby na vašom kryte na tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3. Neviete sa rozhodnúť pre jednu dokonalú fotografiu? To ani nemusíte! Objednať si môžete hneď niekoľko obalov. Zopár pre vás tak, aby ste ich na tablete mohli striedať podľa nálady alebo príležitosti a niekoľko ako darček pre vašich milovaných. Takúto vianočnú alebo narodeninovú nádielku iste len tak neodložia do poličky aby zapadala prachom.

Vytvorte si krásny obal ako šmahnutím čarovného prútika

Pre tvorbu svojho vlastného obalu si nemusíte nič sťahovať do vášho zariadenia ani sa zaoberať tým, že zaplníte drahocenné voľné miesto. Pracujte online, jednoducho a intuitívne. Žiadne predošlé skúsenosti, žiadne grafické schopnosti. Zvládnete to rovnako vy ako vaša mamina alebo mladší brat. Tak, aby kryt so svojou vlastnou fotografiou mohol vlastniť naozaj každý. Vyberte si kvalitnú fotografiu, nahrajte ju do nášho online editora a postarajte sa o jej správne napasovanie. Čo to znamená? Jednoducho to, aby nijaká jej podstatná časť neprekrývala otvor na fotoaparát či iný výrez. Stalo by sa tak totiž, že by vám táto časť obrázku chýbala. Pokiaľ by išlo o hlavu vášho domáceho maznáčika alebo ruku vašej drahej polovičky, asi by ste svojim obalom vo výsledku neboli až tak nadšení.

Perfektný tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3

S tabletom Lenovo Tab M10 Plus 10.3 si užijete naozaj skvelé zážitky zo sledovania filmov, seriálov alebo videí. To všetko vďaka pokročilej audio technológii Dolby Atmos a prepracovanému Full HD 10,3-palcovému displeju. Okrem toho môžete s použitím stanice Smart Charging Station ovládať tabletom aj svoju chytrú domácnosť pomocou Google asistenta a mnoho iného. Na prvý pohľad najväčšou devízou tabletu Lenovo Tab M10 Plus 10.3 je však jeho celokovové spracovanie a ultramoderný dizajn, ktorý vám vyrazí dych už na prvý pohľad.