CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Lenovo Tab M10 10.1

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obaly na tablet máte na dosah

Diktujte si vlastné pravidlá, buďte jedineční a odlíšte sa od davu! S našimi originálnymi krytmi na tablety je to naozaj jednoduché. Zvolíte si na nich vlastné fotografie, motívy alebo texty a inšpirujete tak aj ostatných. Naviac budete vedieť, že ste jediný na svete, kto vlastní podobný dizajn. A to už stojí za zváženie. Vytvorte takýto originálny a hlavne praktický darček aj pre svojich blízkych. Určite to ocenia!

Vlastný dizajn svojho puzdra si vytvoríte sami

Pre prípravu svojho vlastného dizajnu na obal nebudete potrebovať aplikáciu ani sťahovanie osobitného editora. Prihláste sa do našej online kreatívnej dielne a všetko zvládnete za pár minút. Nahráte zo zariadenia fotografiu, ktorá bude vaše puzdro zdobiť, pridáte texty alebo hravé motívy, ktoré sme pre vás pripravili a grafiku si poriadne skontrolujete. Pred potvrdením by mala 100% splniť vaše očakávania. Materiály aj tlač obalov sú potom na našej strane odolné a trvácne. Ak teda puzdro v budúcnosti zašpiníte, pokojne ho umyte navlhčenou handričkou, nemusíte sa báť, že sa farby na fotografii ošúchajú alebo zmyjú. Naopak, vydržia vám dlhé roky.   

Pohodlný spoločník Lenovo Tab M10

Bezpečný, nenákladný a spratný na cesty. Presne taký by mal byť prémiový tablet, ktorý doplní aj vašu domácnosť. Zoznámte sa, je ním Lenovo Tab M10. Ak sa totiž chystáte na dovolenku, rodinný obed či do nákupného centra, nie je nič jednoduchšie, ako ho zabaliť do kabelky či ruksaku. S jeho hmotnosťou len 480 gramov a hrúbkou 8,1 mm to nebude najmenším problémom. O zábavu máte zato postarané vy aj vaše detičky. Sledovanie fotografií či videí nebolo totiž na tablete nikdy také pútavé. Až 10,1 palcový displej s Full HD rozlíšením tabletu Lenovo Tab M10 totiž rozpozná aj tie najjemnejšie detaily a do deja vás instantne vtiahne výkonný predný reproduktor s technológiou Dolby Atmos®.