CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Lenovo Tab E8

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte originálny vďaka jedinečnému krytu na mobil

Túžite po originalite, ale neustále narážate na tie isté typy tabletov či obalov na nich? Už vás možno prestali baviť kvetinové, prírodné alebo kreslené motívy a chcete pre svoj tablet niečo viac. U nás ste na správnom mieste! Vytvorte si obal na váš Lenovo Tab E8, aký nemá nikto na svete. Je to veľmi jednoduché a jediné, čo k tomu budete potrebovať, je naša online kreatívna dielňa. Pre tvorbu svojho originálneho puzdra si tak nemusíte sťahovať žiadnu aplikáciu ani zaberať miesto vo vašom zariadení. Je to zábava a zvládnete to v priebehu niekoľkých minút. Ste pripravení? 

Svoj dizajn si navrhnete celkom sami

Na svoj tablet si môžete navrhnúť to, čo sa vám najviac páči. Mnoho našich zákazníkov si tvorí dizajnové obaly s fotografiami z dovolenky, svadby či inej významnej udalosti. Takúto fotku si môžete v našej kreatívnej dielni doplniť o niekoľko motívov, ktoré sme pre vás vytvorili, alebo o zaujímavé texty či farebné kombinácie pozadia. Štandardne váš dizajn tlačíme na kvalitný biely podklad presne tak, ako naše autorské obaly. 

Každý člen rodiny bude mať svoje súkromie

Priali by ste si mať vo svojej rodine tablet určený pre všetkých členov domácnosti ale tak, aby ste zároveň zachovali svoje súkromie a bezpečnosť svojich detí? S tabletom Lenovo Tab E8 je to veľmi jednoduché. Keďže vám ponúka možnosť zriadiť si osobitný účet pre každého člena rodiny s vlastnými nastaveniami, môžete jednoducho skontrolovať, čo vaše deti robia na internete a taktiež zabezpečiť svoje účty pred neželanými návštevami. Lenovo Tab E8 naviac zabezpečuje vysokú kvalitu prehrávania videí vďaka HD rozlíšeniu (1 200 x 800), ktoré dokonale dopĺňa aj zvuková zložka predných reproduktorov s technológiou Dolby Atmos®. Tá vás prenesie priamo do deja či už sledujete svoje obľúbené programy so slúchadlami alebo na hlasnom odposluchu.