Navrhnite si vlastnú puzdro pre Lenovo Tab E7

No search results

Vytvorte si originálny kryt na tablet

Túžite sa odlíšiť od davu a vytvoriť pre seba niečo špeciálne? Navrhnite si obal na tablet, ktorý bude jediný na svete. Konečne originálny kúsok s vašou fotografiou alebo motívmi, ktoré vy aj vaša rodina jednoducho milujete. Obal môže byť určený na váš tablet alebo ako osobný a praktický darček pre vašich blízkych či priateľov.  

Nechajte sa inšpirovať

Nemáte dostatok nápadov na to, ako takýto obal vytvoriť? Nevadí, nechajte sa inšpirovať našimi ambasádormi na Instagrame alebo na našich webových stránkach. Určite vás prekvapí, aké krásne motívy si môžete navrhnúť aj vy sami. Vyberte si akúkoľvek fotografiu zo svojho zariadenia a pustite sa do práce. Môžete ju doplniť rôznymi motívmi, obľúbenými heslami, žiarivými farbami alebo obrázkami, ktoré vás budú motivovať. K tvorbe stačí vstúpiť do našej online kreatívnej dielne bez nutnosti sťahovať aplikácie. Pred odoslaním váš návrh starostlivo skontrolujte tak, aby ste boli maximálne spokojní. Vaše motívy a fotografie tlačíme na kvalitný biely podklad tak, ako naše autorské modely. Materiály aj tlač sú odolné a trvácne. Ak teda puzdro v budúcnosti zašpiníte, pokojne ho umyte navlhčenou handričkou, nemusíte sa báť, že sa farby na fotografii ošúchajú alebo zmyjú. Naopak, vydržia vám dlhé roky. 

Rodinný Lenovo Tab E7

Priaznivá cena pre používateľov, ktorí si neprajú investovať do tabletu všetky svoje úspory. Presne to je jedna z veľkých výhod tabletu Lenovo Tab E7. Nedajte sa však pomýliť, je ich omnoho viac! Jeho batéria vám napríklad vydrží pri spustenom videu celých 7 hodín, čo oceníte hlavne pri cestovaní s deťmi na dlhšie trasy. Tablet je veľmi ľahký a v kabelke či príručnej batožine ho nepocítite omnoho viac, ako svoj klasický smartfón. Vďaka prednému reproduktoru budete omnoho jasnejšie vnímať zvuky filmov či vašich konverzácií na diaľku. Zaobstarajte si na tablet Lenovo Tab E7 a vyjadrite tak štýl i vašu výnimočnosť.