+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Lenovo Tab E10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Kvalitný obal na tablet podľa vašich predstáv

V dnešnej dobe existujú na trhu tisícky krásnych krytov na tablety. V obchodoch ich nájdete so stovkami prepracovaných motívov, ale… žiadny nie je skutočne originálny a do bodky podľa vašich predstáv. Vytvorte si kryt na váš tablet, ktorý bude jediný na svete. S vašou obľúbenou fotografiou, motívom alebo nápisom, ktorý vás bude vystihovať. Je to jednoduché a zvládnete to v priebehu niekoľkých minút. Pre tvorbu si nemusíte sťahovať žiadnu aplikáciu, ktorá by vám zaberala drahocenné miesto. Všetko vybavíte online v našej kreatívnej dielni.    

Navrhnite si kryt vašich snov

Vyberte si typ obalu presne na model Lenovo Tab E10 a začnite tvoriť. Na knižkové puzdro sa vám zmestí aj väčšia fotografia, takže si dobre rozmyslite, ktorú vyberiete. Alebo si vytvorte niekoľko obalov a pravidelne ich podľa nálad striedajte. Jeden môže obsahovať romantickú vianočnú fotografiu a druhý napríklad zábavnú letnú momentku z dovolenky. Výber je len na vás. Vaše motívy a fotografie tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby váš obal vyzeral čo najlepšie a na tablete naozaj vynikol.   

Rodinný tablet Lenovo Tab E10 si obľúbite

Rodinný tablet Lenovo Tab E10 si vy aj členovia vašej rodiny zamilujete. Na trh prichádza vo dvoch variantoch, pričom prvý 1 GB model operuje v dokonale plynulom systéme Android Go, ktorý bude nasledovať každý váš krok bez najmenšieho zaváhania a druhý 2 GB model umožní každému členovi rodiny vlastniť osobný účet so svojimi nastaveniami súkromia, grafiky aj prístupových hesiel. Filmy a videá na ňom navyše vďaka výkonnej 4 850 mAh batérii môžete sledovať nepretržite až 7 hodín. A to sprevádzané zvukom s dvomi prednými reproduktormi a technológiou Dolby Atmos®. Vyberte si na neho jedinečný obal, ktorý sa bude páčiť všetkým členom vašej rodiny a stane sa z neho skutočný člen vašej domácnosti.