CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Lenovo

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Lenovo

Ako si predstavujete ideálny obal na váš smartfón Lenovo? Musí byť vyrobený z kvalitného materiálu. Presne sedieť na prístroji, ochrániť ho pred poškodením a vyzerať originálne, najlepšie ako žiadny iný tam vonku. Prvé vlastnosti dnes dosahuje takmer každé puzdro na trhu. Tú poslednú však iba zopár výnimočných a vy ste na nich práve narazili. V elektronickom obchode Etuo.sk vám dávame príležitosť vytvoriť si vlastný obal na telefón tak, aby ste s ním vynikali z davu a boli skrátka jedineční. Je to pritom veľmi jednoduché!

Vlastné motívy krytov pre Lenovo

Pre navrhnutie svojho originálneho krytu na telefón Lenovo nemusíte byť grafický expert. Na začiatok postačí, pokiaľ si vyberiete typ puzdra, ktorý vám bude plne vyhovovať. Bude to skôr praktický knižkový model, alebo stavíte na transparentnú silikónovú klasiku? Výber je len na vás. V ďalšom kroku vyberte a nahrajte svoju obľúbenú fotografiu. Môže to byť vaša svadobná fotografia, ukážka vysnívanej dovolenky alebo roztomilý obrázok domáceho maznáčika. Obrázok máte možnosť doplniť vtipným textom či zaujímavým heslom. Keď ste so svojím designom maximálne spokojní, zašlite nám návrh a my sa postaráme o všetko ostatné. Teraz už len čakajte, kedy sa váš originálny kryt s vlastným motívom objaví pri dverách.

Lenovo - aká je značka?

Obaly na telefóny sú hlavne v dnešnej uponáhľanej dobe absolútnou samozrejmosťou. Často sa totiž stáva, že nám zariadenia padajú z rúk, poškriabu sa alebo inak poškodia. Pokiaľ ste investovali do smartfónu značky Lenovo, pravdepodobne viete o túžbe ochrániť tento nie práve najlacnejší prístroj svoje. Telefóny Lenovo so zabudovaným Androidom sú totiž kvalitne spracované a dosahujú férové pomery cien a výkonov. Aj preto si získali srdcia mnohých užívateľov, ktorí na nich už jednoducho nedajú dopustiť. Oplatí sa ich preto starostlivo chrániť a tým najlepším spôsobom je urobiť to štýlovo, s fantáziou a originálnym nápadom.