+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú knižkové puzdro pre

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Knižkové puzdrá s vlastným motívom

Poskytnite svojmu telefónu bezpečie pred pádmi, škrabancami a nečistotami po celom jeho povrchu. Nemožné? S knižkovými obalmi na telefóny nie. Kryt vďaka svojej prednej vyklápacej chlopni kedykoľvek pohodlne zatvoríte a nemusíte sa báť zbytočných škrabancov. Naviac bude váš telefón vyzerať elegantnejšie ako kedykoľvek predtým.

Obal na mobilný telefón využite aj ako puzdro na karty

Odolné knižkové obaly na smartfóny si zamiluje každý, kto má rád štýl a bezpečie. Ich vnútro tvorí transparentný pevný obal z flexibilného silikónového a vysoko odolného TPU materiálu, do ktorého spoľahlivo prichytíte svoj telefón. Naviac na ňom nájdete aj presné výrezy pre všetky konektory, takže žiadne funkcie telefónu nebudú obmedzené. Puzdro má však vďaka špeciálnemu zlomu aj funkciu stojanu. Vďaka tomuto krytu si môžete vychutnávať sledovanie videí, pohodlne si prechádzať fotografie alebo využívať najrôznejšie aplikácie. Najväčšou výhodou je priestor vyhradený špeciálne na karty, umiestnený na vnútornej strane prednej chlopne. Vnútornú stranu knižkových obalov tvorí jemný šedý materiál chrániaci displej.

Design si vyberiete podľa svojho gusta

Obrovskou prednosťou tohto puzdra je to, že si jeho dizajn vyberáte sami. Či už tam chcete mať partnera, deti, domáceho miláčika alebo vysnívané auto, je len a len na vás. Vďaka jednoduchému online programu si nemusíte nič sťahovať do počítača. Vytvorte si svoj dizajn priamo na našej stránke už za pár minút. Postup je naozaj jednoduchý. Vyberiete si puzdro, ktoré sa hodí na váš telefón, zvolíte si fotku, ktorú chcete mať na jeho povrchu, umiestnite ju do ideálnej pozície vďaka nášmu online nástroju a váš ideálny kryt je na svete. Vytvorte si ten svoj ešte dnes.