CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Kindle 10

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal? Predsa ten s vlastnou potlačou

Knižkové obaly na tablet majú väčšinou nádherné spracovanie. Ak ste však ešte nenašli také aké by sa vám páčilo, možno chyba nie je vo vás ale v tom, že na trhu jednoducho nie je nič, čo by sa vám zdalo prijateľné. Poradíme vám: stavte na obal, ktorý si vytvoríte sami podľa vlastnej fantázie a vkusu. S našimi personalizovanými obalmi môžete na telefóne nosiť fotografie svojich detí, rodiny, domácich maznáčikov alebo obľúbenej hudobnej skupiny. Skúsite si jeden vytvoriť s nami?

Obal podľa vlastnej fantázie vytvoríte za pár minút

Je to veľmi jednoduché. Prihlásite sa do nášho webového editora, nahrajte si fotografie z vášho počítača alebo použite jednu z desiatok našich grafík, vzorov a motívov. Doplňte texty, farbičky a všetko ostatné, čo považujete za nevyhnutné mať na svojom obale. A potom už len potvrďte a odošlite. Všetky grafiky tlačíme na biely podklad, takže miesta, ktoré vynecháte, ostanú biele. Obaly sú veľmi odolné nielen voči vonkajším vplyvom,a el taktiež voči olupovaniu farby, takže ostanú dlho ako nové. A ak nie ste naozaj hravý tip, porozmýšľajte nad obalom s vlastnou potlačou ako nad kreatívnym a príjemným darčekom pre vašich blízkych, ktorí ho určite ocenia a rozhodne sa im len tak nebude povaľovať na poličke.

Kindle 10 – pre fanúšikov Amazonu

Tablet Amazon Fire HD 10 je vhodným doplnkom pre používateľov vlastniacich Prime účet na Amazone a radi s ním využívajú prístup k množstvu filmov, televíznych programov, hudby a populárnych aplikácií, ktoré uľahčia každodenný život alebo príjemne pobavia. Tento tablet totiž nefunguje na štandardnom operačnom systéme Android, ale využíva upravenú Fire OS verziu, ktorá je zameraná na služby Amazonu. Inak je tablet vhodný taktiež na čítanie elektronických kníh alebo ďalších vašich obľúbených činností. Veľkou výhodou je jasný veľký displej, rozšíriteľné úložisko až 128 GB či robustná kovová konštrukcia, vďaka ktorej sa už nemusíte báť dať tablet do rúk ani svojim najmenším.