CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Y8p

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdrá s grafikou podľa vášho štýlu 

Kryty na mobil s vlastnou fotografiou sa v posledných rokoch stali hitom nielen medzi známymi osobnosťami, ale aj medzi mladými i staršími generáciami. Fotografie rodiny a priateľov na telefóne nám pripomínajú príjemné chvíle vždy, keď sa na telefón pozrieme. Mnoho zákazníkov internetového obchodu etuo.sk využije priestor na telefóne aj ako mapu cieľov a prianí, kde si vyobrazujú vysnívané autá, domy či vôľu vydať román alebo získať povýšenie v práci. Na svoj telefón si jednoducho môžete dať čokoľvek, čo vás baví a teší bez obmedzení. Je to naozaj jednoduché a zvládnete to už za niekoľko minút.  

Tvorba obalu na Huawei Y8p je jednoduchá

V prvom rade je potrebné vybrať si správny typ obalu na Huawei Y8p. Potom vás naše webové stránky automaticky presunú do online editora, kam nahráte svoje fotografie. Následne ich podľa svojej fantázie môžete ľubovoľne upravovať. Doplňte k nim texty, farby pozadia, zaujímavé motívy, ktoré sme pre vás pripravili alebo čokoľvek iné, čo sa vám bude hodiť. Pred odoslaním si kryt s vlastnou potlačou skontrolujte tak, aby vám fotografiu neničil výrez na fotoaparát. Ak je všetko v poriadku, grafiku nám odošlite. Začneme ju spracovávať hneď na druhý pracovný deň - tak, aby ste svoj obal mali čo najskôr.        

Partner na každý deň? Huawei Y8p

Telefón Huawei Y8p vám ponúka tvorbu skvelých záberov s pomocou trojitej kamery , ktorá obsahuje 48 MP hlavný snímač, 8 MP ultra širokú šošovku a 2 MP hĺbkový senzor pre zachytenie detailov. To všetko naviac s nočným módom ako stvoreným pre ostré fotografie aj v neskorých nočných hodinách. Ak naviac fotíte radi a veľa, iste vás poteší aj výkonná 4 000 mAh batéria, ktorá potiahne vaše predstavenie aj celý deň bez potreby nabíjania. Naviac si fotografie môžete prezerať na jasnom a ostrom 6,3-palcovom OLED Dewdrop displeji so zabudovaným senzorom odtlačkov prstov.