Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Y6S

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na Huawei Y6s s vlastným motívom

Vytvorte si unikátny vlastný obal na mobil so svojou obľúbenou fotkou alebo nápisom. Navrhnúť a vytvoriť ho je pritom naozaj jednoduché. Nepotrebujete mať nijaké špeciálne  schopnosti či znalosti a obal podľa svojich predstáv si zostrojíte doslova v priebehu niekoľkých minút. Všetko, čo na to potrebujete, je len vybrať si motív, aký sa vám páči a model telefónu, v tomto prípade Huawei Y6s. Originálny dizajn obalu získate skôr, ako sa nazdáte a všetkých vo svojom okolí už čoskoro prekvapíte obalom, s akým sa dosiaľ nikde nestretli.

Navrhnite si taký obal na mobil, aký ste vždy chceli 

Ak ste aj vy zistili, že nemá význam tráviť hodiny na stránkach eshopov a preklikávať množstvá obalov, ktoré vás nijako neoslovili, máme pre vás riešenie, ktoré sa vám určite zapáči. Prečo by ste sa mali uspokojiť s obalom, aký môže mať hocikto, keď máte možnosť navrhnúť si obal podľa seba? A ešte sa pritom tvorivo vybláznite. Zvoľte si napríklad fotografiu s ľuďmi alebo miestom, ku ktorým sa vám viažu príjemné spomienky, obrázok svojho miláčika (dvojnohého alebo i štvornohého) či citát, ktorým sa v živote riadite. Ďalej stačí už len nahrať zvolený súbor, vhodne ho umiestniť, doplniť ho textom vo vybranom type písma, navrstviť, prípadne pridať grafiku z galérie, farebne upraviť celý výtvor tak, aby výsledok vyzeral čo najlepšie a máte to hotové.

Kryty s vlastným motívom nikdy nevyjdú z módy

Ešte vždy ste sa nerozhodli, či kryt s vlastným motívom naozaj chcete? V tom prípade vás možno presvedčí fakt, že takýto obal na mobil rozhodne nepodlieha módnym vlnám. Keďže si ho pri navrhovaní upravíte tak, ako sa vám páči, nemusíte sa báť, že by už o nejaký čas pôsobil neaktuálne či dokonca staromódne. Obaly na mobil s vlastným motívom sú skvelým riešením aj v prípade, že hľadáte nápaditý darček pre blízku osobu. Prostredníctvom trefne vybraného motívu získate darček s pridanou hodnotou, ktorý obdarovaný určite náležite ocení.