Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Y6P

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo práve obal s vlastným motívom

Prečo obal s vlastným motívom? A prečo nie? Takéto kryty na telefóny spĺňajú okrem toho, že sú veľmi praktické a odolné aj ďalšiu dôležitú vlastnosť – budete jediný na svete, kto takýto obal vlastní. Na svoj obal môžete umiestniť čokoľvek od obľúbenej fotografie so svojim partnerom cez momentku s priateľmi či snímok vášho domáceho miláčika až po romantický záber z obľúbenej dovolenky, na ktorú často myslíte. Fantázii sa medze nekladú. Preto môžete fotografie doplniť aj textom, našimi pripravenými motívmi, farebnými doplnkami alebo čímkoľvek, čo vás napadne.

Vyrobte si svoj vlastný kryt – je to veľmi jednoduché!

Výroba vlastného krytu na Huawei Y6p trvá len zopár minút. Vyberte si typ krytu z našej ponuky podľa toho, ktorý vám najviac sedí. Nezabúdajte, že knižkové obaly môžete pokojne vyplniť aj viacerými fotografiami či motívmi. Následne sa dostanete do nášho online editora. Nemusíte si k nemu nič sťahovať a jeho používanie je veľmi intuitívne. Upravte si fotografie podľa vlastnej fantázie, pridajte farby, texty či logá a výsledný výtvor poriadne skontrolujte. Nezabúdajte, že by ste si mali nechať priestor pre výrezy na fotoaparát. Ak ste hotoví, návrh si zakúpte a odošlite nám ho. Začneme ho pripravovať ako kvalitnú potlač obalu na telefón hneď na ďalší pracovný deň tak, aby ste ho mali doma čo najskôr.

Užívajte si výhody telefónu Huawei Y6p

Smaragdová zelená, fantómová fialová alebo polnočná čierna. To sú tri farebné prevedenia, ktoré vám ponúka smartfón Huawei Y6p. Jeho dizajn je doplnený o 6,3-palcový Dewdrop displej s výrezom pre 8 MP selfie objektív z prednej strany, na zadnej strane vás čaká trojitý 13 MP fotoaparát a elegantný senzor odtlačkov prstov. Naviac obsahuje Huawei Y6p aj batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vydrží 36 hodín online hovorov, 32 hodín prehrávania videí a 20 hodín nepretržitého surfovania po internete.